Sisukord
Paberleht
Postimees

Üritused 3.–10. juuli

2 min lugemist
Värska talumuuseumis tuleb heinapäev ja niitmistreening. Foto on illustreeriv. FOTO: Elmo Riig

Reede, 3. juuli

Mooste folgikojas

kl 19 etendus «Agulihärrad».

Maaritsa külaplatsil

kl 20 jaanipidu.

Otepääl

jätkuvad Eesti meistrivõistlused jalgrattasõidus ja rahvusvaheline noorte rattatuur (kestavad 4. juulini).

Laupäev, 4. juuli

Valgjärvel

kl 11 EMV 2020 Mototrial, 6. etapp.

Värska talumuuseumis

kl 11 heinapäev ja niitmistreening.

Põlva keskväljakul

kl 12 Noorte [eel]arvamusfestival.

Valga keskstaadionil

kl 12 Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused kergejõustikus, Valgamaa MV ja suvemängude kergejõustik.

Pühajärvel

kl 12 jooks ümber Pühajärve.

Helme kihelkonnas

kl 12 Mulgimaa Peremäng.

Lasva veetorn-galerii ees

kl 14 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala kalake».

Treski külas

kl 20 Seto jaanituli.

Käre külas

kl 20 Seto jaanituli.

Lüllemäel

keraamika ja tervisliku toidu päevad.

Pühapäev, 5. juuli

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 suvelaat.

Valgjärvel

kl 10 EMV 2020 Mototrial, 6. etapp.

Pühajärve puhkekeskuse pargis

kl 12 pargitriatlon.

Tehvandi staadionil

kl 17 FC Otepää esindusvõistkonna kodumängud: FC Otepää – Tartu JK Welco X.

Urvaste kirikus

kl 18 kontsert «Georg Ots 100», esinevad Jassi Zahharov ja Marko Matvere.

Viitka päevakeskuse õuel

kl 18 Uku Suviste ja Lasva meeskoori kontsert.

Lüllemäel

keraamika ja tervisliku toidu päevad.

Esmaspäev, 6. juuli

Võrus Tamula rannas

kl 18 Võrumaa Rannavolle karikasari.

Otepää kultuurimajas

kl 19 kontsert «Suveromanss», esineb Merit Männiste.

Miikse külaplatsil

kl 20 jaanipidu.

Uusvada külas

kl 20 jaanituli.

Teisipäev, 7. juuli

Pähni looduskeskuses

teemapäev «Puu sisse minek»:

kl 11 meister Meelis Kihulase õpituba,

kl 17 koomiksijaht,

kl 18 esineb duo Ruut,

kl 19.30 näituse «Puud» avamine,

kl 20 piknik.

Valgas Kungla väljakul

kl 18 Valgamaa suvemängude jalgpall.

Kääriku spordikeskuses

kl 18 Suvevolle.

Võrus Kreutzwaldi pargis

kl 18 Suvevolle.

Kolmapäev, 8. juuli

Keenis

kl 16 Valgamaa suvemängude orienteerumine.

Mikitamäel

kl 17.30 Setomaa kergejõustikuõhtu.

Võrus Koreli ääres

kl 18 Võrumaa petangivõistlus.

Urvastes Villike suveteatris

kl 20 kontsert, esinevad Jaan Sööt, Inga ja Toomas Lunge.

Reede, 10. juuli

Hellenurme paisjärve ääres

kl 18 Valgamaa jooksusari, Hellenurme suvejooks.

Võru Kandle aias

kl 18 suvesimman, esinevad Hellad Velled, Bad Art ja Jüri Homenja.

Uue-Saaluse veinitalus

kl 18 Anu Tauli kontsert «Maagiline järv».

Kikkaoja külas

kl 18 elektroonilise muusika festival Kõu.

Paganamaa külas

kl 19 Paganamaa päevad.

Valgas Rooma-Katoliku Pühavaimu kirikus

kl 19 Valga-Valka seitsme kiriku suvemuusikafestivali avakontsert, esineb vokaalansambel Heinavanker.

Urvaste kirikus

kl 20 Tõnis Mägi kontsert «Sõna vägi».

Võrus võrkpalliturniir

«Tamula vanake».

Seotud lood
01.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto