Üritused 10.–17. juuli
Reede, 10. juuli
Hellenurme paisjärve ääres
kl 18 Valgamaa jooksusari, Hellenurme suvejooks.
Võru Kandle aias
kl 18 suvesimman, esinevad Hellad Velled, Bad Art ja Jüri Homenja.
Uue-Saaluse veinitalus
kl 18 Anu Tauli kontsert «Maagiline järv».
Kikkaoja külas
kl 18 elektroonilise muusika festival Kõu.
Uue-Saaluse külas Servamäe talus
kl 19 helirännak kristallkaussidel ja gongidel.
Paganamaa külas
kl 19 Paganamaa päevad.
Valgas Rooma-Katoliku Pühavaimu kirikus
kl 19 Valga-Valka seitsme kiriku suvemuusikafestivali avakontsert, esineb vokaalansambel Heinavanker.
Urvaste kirikus
kl 20 Tõnis Mägi kontsert «Sõna vägi».
Võrus
võrkpalliturniir «Tamula vanake».
Laupäev, 11. juuli
Paganamaa külas
kl 5 jätkuvad Paganamaa päevad Anu ja Triinu Tauli päikesetõusukontserdiga.
Tündre järve ääres
kl 10 Tõrva lahtised meistrivõistlused tennises.
Helme kiriku lähedal Köstrimäel
kl 12 Köstrimäe konverentsi 150. aastapäev.
Rogosi mõisas
kl 12 kammermuusikute kontsert.
Värska talumuuseumis
kl 12 teemalaupäev: vihtade tegemine.
Harglas
kl 14 Mustjõe kalapäev: õngitsemise õpituba, püügivõistlus.
Pühajärvel
kl 14 aerutamisregatt.
Rõuges
kl 15 maastikujooks.
Säkna rehehoones
kl 17 rehekontsert, esineb Hain Hoppe.
Rogosi mõisas
kl 19 monokomöödia «Vanuse viiskümmend varjundit».
Võrus
võrkpalliturniir «Tamula vanake».
Pühapäev, 12. juuli
Otepääl
kl 9 suvelaat.
Tündre järve ääres
kl 10 Tõrva lahtised meistrivõistlused tennises.
Rõuges
kl 10 Rõuge kolme torni maastikumaraton.
Helme kirikus
kl 12 kontsert «Barokne lilleaed», esineb Trio Armonia.
Rogosi mõisas
kl 13 Sulbi külateatri etendus «Kae kos pandse plõnni».
Laatre kirikus
kl 14 kontsert «Trompetite suvemuusika», esinevad Neeme Ots, Villem Endel Tiits, Mattis-Johan Mere ja Mehis Martin Ots.
Sillapää lossis
kl 15 kontsert «Vürstid Sillapää lossis».
Sangaste lossi ringtalli hoovis
kl 16 teatrietendus «Mõistuse vaheaeg».
Uue-Antsla rahvamajas
kl 18 tantsulaagri lõppkontsert.
Esmaspäev, 13. juuli
Võru kultuurikeskuses Kannel
kl 10 doonoripäev.
Nursi külas
kl 17.15 Rõuge valla Suvevolle.
Teisipäev, 14. juuli
Taevaskoja külas
kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.
Kääriku spordikeskuses
kl 18 Suvevolle.
Võrus Kreutzwaldi pargis
kl 18 Suvevolle.
Navi seltsimaja juures
kl 18 seikluslik orienteerumine «Navigaator».
Võrus Tamula ääres
kl 18.30 Tamula Rannazumba.
Kolmapäev, 15. juuli
Pokumaal
kl 11 Suure Suvesünna päev.
Mooste järve ääres
kl 12 kogu pere rannapäev: veesõidukid, kutsude näitus, õpitoad jm.
Võrus Roosi tn petangiväljakul
kl 18 Võrumaa petangivõistlus.
Härmamäel
kl 19 rattakrossipäevak.
Neljapäev, 16. juuli
Mehikoorma sadamas
kl 17 Peipsi Järvefestival, kontsert, esineb ansambel Sinu Naine.
Osula külas Harjumäel
kl 18 vestlus- ja muusikaõhtu puudest meil ja mujal.
Võrus Tamula rannas
kl 18 Võrumaa rannavolle karikasari.
Sangaste mõisa ringtallis
kl 20 Paul Neitsovi kontsert «Bohemian Rhapsody».
Võru Kandle aias
kl 20 suvekontsert «Nostalgia», esinevad Kalle Sepp ja ansambel Apelsin.
Reede, 17. juuli
Otepääl
kl 9 suvelaat.
Käbliku turismitalus
kl 14 rokkmuusikafestival.
Värska sadamas
kl 16 sadama avamine, kontsert, esinevad Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane.
Pühajärvel
kl 17 joogapäev.
Ostrova külas
kl 17 Ostrova festival.
Alle-Saija teatritalus
kl 18 etendus «Printsess Moon».
Valga Jaani kirikus
kl 19 jätkub Valga-Valka kirikute suvemuusikafestival, kontserdisari «Mu süda, ärka üles», esinevad Ludmilla Kõrts (sopran) ja Kadri Ploompuu (orel).
Ruusa pargis
kl 19 lõõtsasimman «Külaharmoonia».
Ööbikuoru villas
kl 19 Tanel Padari kontsert «Tartust Pariis».