Politsei otsib taga vägivallakuritegudes kahtlustatavat

Robert Pohlak

FOTO: Politsei- ja piirivalveamet

Politsei palub kaasabi, et selgitada välja 56-aastase Roberti asukohta, keda on alust kahtlustada Jõgevamaal toime pandud väljapressimises ja kehalises väärkohtlemises.

Lõuna prefektuuri kriminaalbüroo juht Rain Vosman kirjeldas, et tänavu aprillis pandi Jõgevamaal toime vägivallakuritegu, mis seni kogutud tõenditele tuginedes sai alguse, kui kuriteos kahtlustatav nõudis noa ähvardusel ühelt mehelt endale võõrast vara.

Ähvardamist pealt näinud ning juhtunusse sekkunud mehele põhjustas Robert Pohlak noaga vigastusi, mis ei olnud õnneks eluohtlikud. Kahtlustatav sai ka ise viga ning vajas arstiabi, kuid lahkus hiljem meditsiiniasutusest ning asus ennast varjama. 56-aastane Pohlak on kuulutatud tagaotsitavaks, tema asukoht on selgitamisel.

Vosman märkis, et viimastel päevadel on politseile laekunud infot, et tagaotsitav võib viibida Viljandimaal ja selle lähiümbruses. Kui kellelgi on infot mehe täpsemast asukohast või on keegi teda viimastel päevadel kusagil näinud, palutakse sest teada anda telefonil 112 või politsei numbril 528 1562.

«Oma isiku varjamiseks võib Robert kasutada erinevaid maskeerimisvõtteid: kanda päikeseprille, nokamütsi, parukat või habet. Mehe eritunnus on suured lõikehaavad kaelal ja põsel,» kirjeldas politseijuht.

Mees võib kasutada erinevaid maskeerimisvõtteid: kanda päikeseprille, nokamütsi, parukat või habet.

FOTO: Politsei

Vosman lisas, et kuna meest kahtlustatakse rasketes isikuvastastes kuritegudes, on turvalisem temaga kontakti loomist vältida ning anda tema asukohast otsejoones politseile teada.

Tagasi üles