Üritused 18.–25. september
Reede, 18. september
Räpina sadamas
kl 13 Euroopa koostööpäev: laevasõidud, õpitoad jm.
Kääpa matkarajal
kl 18 teatejooks.
Tsirguliina rahvamajas
kl 19 Tsooru külateatri etendus «Oi kala, kalake».
Tagakülas Kungla seltsimajas
kl 20 sügispidu, esinevad Tõnis Sarap ja Nostalgia.
Põlva kultuurikeskuse Undergroundis
kl 21 esitleb oma uut albumit Sibyl Vane.
Laupäev, 19. september
Ähijärve ääres
kl 10 elamusjooks «Veetka ultra».
Sulbi külas
kl 10 mihklilaat.
Lüübnitsa külas
kl 10.30 sibula- ja kalalaat.
Võru spordikeskuses
kl 11 olümpiavõitja E. Pütsepa 44. mälestusvõistlused Kreeka-Rooma ja naistemaadluses.
Mammaste tervisekeskuses
kl 11 matka «Kolm omavalitsust, üks Põlvamaa» start.
Krootusel
kl 11 Põlvamaa lahtised orienteerumise meistrivõistlused.
Hummuli mõisapargis
Hummuli pargijooks, Valgamaa jooksusarja 8. etapp:
kl 11 lastejooksud,
kl 12 põhijooks, Valgamaa meistrivõistlused murdmaajooksus.
Värska talumuuseumis
kl 12 savipäev.
Sihval
kl 12 mootorrataste mäkke- tõus.
Otepääl
kl 12 motoklubi sügispäevad, kogunemine keskväljakul,
kl 19 kontsert Annimatsi toetuseks.
Kütiorus
kl 13 maastikujooks, Võrumaa pikamaajooksude sarja 9. etapp.
Tehvandi kettagolfirajal
kl 14 Otepää valla mängud, kettagolf.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 17 elamusõhtu «Muusika ja maitsed».
Lasva rahvamajas
kl 19 Marko Matvere ja Peep Rauni kontsert «Merelaulud ehk Mulle meeldib maa».
Alle-Saija teatritalus
kl 19 muusikateraapia kontsert-helirännak.
Räpina kultuurikeskuses
kl 20 huumori- ja tantsuõhtu.
Sangaste kirikus
kl 20 kahe vaimuliku koostöökontsert «Topelt halo» muusikas ja sõnas.
Pühapäev, 20. september
Otepää Maxima taga
kl 8 mihklilaat.
Mooste folgikojas
laulukonkursi «Lasterikkuse võlumaailm» finaalkontsert:
kl 11 väiksemad lapsed,
kl 15 suuremad lapsed.
Pokardi staadionil
kl 11 Tõrva valla meistrivõistlused heitealades.
Krootusel
kl 11 Põlvamaa lahtised orienteerumise meistrivõistlused.
Võru spordikeskuses
kl 11.30 Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused Kreeka-Rooma, vaba- ja naistemaadluses.
Põlva staadionil
kl 12 lastejooks Usin Jooksja ja Tähtede jooks.
Sangastes
kl 12 sügisretk krahv Bergi metsas, lõkkejutud Hendrik Relvega.
Puka kogukonna saalis
kl 16 esineb akordioniduo Mikk Langeproon ja Henry Zibo.
Esmaspäev, 21. september
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Jussikese seitse sõpra».
Laossina külas
kl 12 külapüha laulu, pillimängu ja tantsuga.
Tehvandi staadionil
kl 14 Otepää valla lahtised meistrivõistlused kergejõustikus ja teatejooks.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Andres Dvinjaninovi monokomöödia «Vanuse viiskümmend varjundit».
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Sander Õiguse soolotuur «Hinge turule viies».
Teisipäev, 22. september
Moostes
kl 8.30 koolilaste matkapäev.
Põlva staadionil
kl 9.30 Põlva laste jooksupäev.
Kiidjärve raamatukogus
kl 14 kirjandushuviliste teisipäevak, Raul Oreškini raamatu «Minu Peipsiveer» arutelu.
Mammaste tervisespordikeskuses
kl 15 Põlva orienteerumisteisipäevak.
Valga kultuurikeskuses
kl 15 Valga valla juubilaride austamisõhtu (kutsetega). Peetakse meeles aprillis, mais ja juunis sündinud eakaid juubilare.
Puka staadionil
kl 17.45 liikumissari «Puka liigub».
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 kontsert, esinevad Remy Poulakis (tenor ja akordion, Prantsusmaa) ja Sarah Laulan (sopran, Prantsusmaa).
Kolmapäev, 23. september
Vastseliina rahvamajas
kl 9 pärimuspäev, loeng, bussiretk pühadesse paikadesse.
Räpina kettagolfipargis
kl 10 Põlvamaa koolinoorte murdmaajooks,
kl 13 heategevuslik teatejooks.
Valgamaal
heategevuslik teatejooks:
kl 14 Otepää keskväljakul, Valga spordihalli juures ja Tõrva gümnaasiumi staadionil.
Valga kultuurikeskuses
kl 15 Valga valla juubilaride austamisõhtu (kutsetega). Peetakse meeles juulis, augustis ja septembris sündinud eakaid juubilare.
Võru kesklinna pargis
kl 16 heategevuslik teatejooks.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 18 keha ja meelte rahustamine, helirännak.
Põlva staadionil
kl 18 tõukerattasprint, Põlvamaa suvemängud.
Ahja kultuurimajas
kl 19 teatrietendus «#tulehark».
Neljapäev, 24. september
Valga kultuurikeskuses
kl 10 doonoripäev.
Tilsi raamatukogus
kl 12 kirjandusklubi kohtumine.
Pühajärve spaas ja puhkekeskuses
kl 16 Otepää valla ujumisvõistlused.
Värskas
kl 18 jooks ümber Värska järve.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala, kalake».