VIDEOLUGU ⟩ Põlva Serviti pidi karikafinaalis igipõlise rivaali paremust tunnistama

Madis Perli
, videoreporter

Teisipäeva õhtul kohtus Põlva Serviti käsipallimeeskond koduses Mesikäpa hallis HC Kehraga. Mängus oli kaalul ei rohkem ega vähem kui Eesti karikas. Tasavägise matši järel läks vaja kaht mängujärget karistusvisete seeriat, kus jäid peale külalised 32 : 31.

Kodumeeskond Serviti hoidis avapoolajal pidevalt kahe-kolmeväravalist edu ning poolaeg lõppeski võõrustajate 14 : 11 eduseisul. Teisel poolajal sai Kehra aga mängu paremini käima ning kodumeeskonnal tekkisid kohati raskused palli väravasse toimetamisega. Teise poolaja lõpp oli juba punkt-punkti mäng ning kolm sekundit enne lõpusireeni viskas David Mamporia Kehra viigivärava 24 : 24. Nii suunduti karistusvisetele.

Esimese kümne viske järel oli tulemus viigis. Teises voorus olid seitse sooritust resultatiivsed ning 32 : 31 seisul tõrjus Sander Sarapuu viske Viktor Nikolajev ja nii võitis Kehra viieaastase vaheaja järel oma 11. Eesti karika.