Üritused
Reede, 12. veebruar
Valga keskraamatukogus
kl 14 meisterdamisring algklassidele.
Himmaste raamatukogus
kl 17 laste joonistuspäev.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 džässiõhtu, esineb ansambel ÖöTöö.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 kontsert, esineb Sten-Olle Moldau (akustiline kitarr).
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 19 käsipalli esiliiga: Põlva/Arcwood – Tartu ülikool.
Alle-Saija teatritalus
kl 20 komöödia «Unelmate laps».
Veriora külakeskuse parklas
kl 20 tuleteatri Zerkala tuleetendus.
Laupäev, 13. veebruar
Valga-Sooru kergliiklusteel
kl 11 suusapäev, start Paju monumendi vastas.
Vastseliina hokiväljakul
kl 12 vastlapäeva pereüritus «Maskid jääl».
Rogosi mõisa õuel
kl 12 talvematka start.
Hämsa kõrtsi juures
kl 12 Meegomäe küla vastlapäev.
Hatiku järve ümbruses
kl 13 Põlvamaa lahtised meistrivõistlused suusaorienteerumises.
Vastseliina piiskopilinnuses
kl 13 ringkäik linnuserahvaga.
Valga kultuurikeskuses
kl 15 sõbrapäeva tantsukontsert «Mustlastants taevani».
Valga spordihallis
kl 16 käsipalli esiliiga: Valga Käval – HC Tallas/Tallinna SK.
Ihamaru külamajas
kl 17 «Tähistaeva jutud ja helid», esinevad Igor Mang ja Aivar Täpsi.
Mõniste rahvamajas
kl 18 sõbrapäevapidu ansambliga Estlager.
Tsirguliina rahvamajas
kl 19 kinoõhtu.
Otepää vallas
Otepää talveralli.
Pühapäev, 14. veebruar
Külmakivi orus
kl 9 kestussõitude sarja Piksepini Karikas 4. etapp.
Valga-Sooru kergliiklusteel
kl 11 suusapäev, start Paju monumendi vastas.
Tõrvas Härma suusaringil
kl 12 Tõrva suusaseriaal.
Tõrvas
kl 12 kaitseliidu vastlapäevamatk.
Antslas Kasumetsa terviserajal
kl 12 suusasari «Suusad lumme».
Kanepis Latikumäel
kl 12 vastlapäeva tähistamine.
Maaritsa kultuurimajas ja õues
kl 12 vastlapäeva tähistamine.
Vanaküla raamatukogus
kl 12 sõbra- ja vastlapäeva tähistamine.
Järvere külas Saunamäel
kl 12 vastlapäeva tähistamine.
Kurenurme külas
kl 12 külaseltsi vastlapäev.
Krootusel
kl 12 vastlapäeva tähistamine Keldrimäel,
kl 14 sõbrapäevakontsert külakeskuses.
Valga spordihallis
kl 16 käsipalli esiliiga: Valga Käval – HC Tallas/Tallinna SK.
Esmaspäev, 15. veebruar
Karilatsi vabaõhumuuseumis
kl 11 vastlapäeva tähistamine.
Himmaste raamatukogus
kl 17 vastlapäeva kommete tutvustamine lastele.
Teisipäev, 16. veebruar
Tilsi raamatukogus
kl 14 meisterdamine koos lastega.
Kiidjärve raamatukogus
kl 14 Aino Perviku raamatu «Miniatuurid mälupõhjast» arutelu.
Tsirguliina rahvamaja juures
kl 15.30 vastlapäeva tähistamine.
Antsla Kasumetsa terviserajal
kl 16 vastlapäeva tähistamine.
Tõrvas Vanamõisa mäel
kl 16 vastlapäeva tähistamine.
Talvepargis Winterplace
kl 18 Otepää valla mängud: kelgutamine.
Kolmapäev, 17. veebruar
Võru kultuurimajas Kannel
kl 13 muusikaline noortelavastus «Jõud».
Põlva keskraamatukogus
kl 16 kohtumine kirjaniku ja telerežissööri Elo Selirannaga.
Reegi maja külastuskeskuses
kl 17 teemaõhtu «Hame».
Tehvandi spordikeskuses
kl 18 Valgamaa suusaseriaal, Otepää valla lahtised meistrivõistlused.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere teatri etendus «Kuni ta suri».
Neljapäev, 18. veebruar
Valga keskraamatukogus
kl 14 muinasjututorni jututund (vene keeles).
Räpina muusikakoolis
kl 18 kontsert «Tundmatu tuuba», esinevad Toomas Oskar Kahur (tuuba) ja Anneli Tohver (klaver).
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 18 käsipalli esiliiga: COOP Põlva/Valga Käval.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Ugala teatri komöödia «Võrku püütud».
Reede, 19. veebruar
Ruusa koolis-kultuurimajas
kl 11 EV 103 kontsertaktus.
Valga keskraamatukogus
kl 14 muinasjututorni jututuba.
Põlgaste külakeskuses
kl 18 esinevad klassikatähed Helin Hallik (kitarr) ja Kristjan-Jaanek Mölder (bariton), Sten Heinoja (klaver).
Tsirguliina rahvamajas
kl 19 Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva kontsertaktus.
***
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.