P, 22.05.2022

Tivoli ahvatleb koroonaajal külastajaid tavapärasest rohkem

Tomi Saluveer
, reporter
Tivoli ahvatleb koroonaajal külastajaid tavapärasest rohkem
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rändava lõbustuspargi direktor Andrei kinnitas, et terviseameti luba avada Võrus atraktsioonid on neil olemas.
Rändava lõbustuspargi direktor Andrei kinnitas, et terviseameti luba avada Võrus atraktsioonid on neil olemas. Foto: Tomi Saluveer

Võru Kagukeskuse parklas homme avatava rändava lõbustuspargi direktor usub, et inimeste huvi tivoli vastu on koroonaajal pigem suurenenud. Sestap nägi ta kõvasti vaeva, et saada terviseametilt selle tarbeks kooskõlastused.

«Rahval pole pikka aega olnud võimalust meelt lahutada,» rääkis pargi direktor Andrei (perekonnanimi toimetusele teada - toim). «Meelelahutust on aga stressi maandamiseks hädasti vaja – paljud võivad muidu viinapitsist lohutust otsida, võivad ka tülid kergemini tekkida. Tivoli atraktsioonidel saavad inimesed energia endast välja karjuda.»

Terviseametilt saadud loas on kirjas soovitused ja nõuded, millistel tingimustel lõbustuspargi saab avada. «Inimestel peab olema võimalus osta tivoliplatsilt endale kaitsemaskid ning nende äraviskamiseks peavad olema spetsiaalsed prügikastid,» selgitas Andrei. «Samuti peavad iga atraktsiooni juures olema kätte desinfitseerimisvahendid ning ka atraktsioone tuleb iga poole tunni tagant desinfitseerida.»

Märksõnad
Tagasi üles