Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Üritused 24. september – 1. oktoober

Sügis FOTO: Mailiis Ollino

Reede, 24. september

Võru keskväljakul

kl 9 mihklilaat.

Põlva Lootospargis

kl 9.30 Põlvamaa koolide meistrivõistlused jalgpallis.

Räpinas

kl 10 spordiüritus «Sportides kiireks, tugevaks ja osavaks!».

Põlgastes

kl 16.30 võistlusmäng «QR olümpia», kogunemine laululaval.

Räpina uuel staadionil

kl 18 kergejõustiku õhtumiiting.

Tsooru rahvamajas

kl 20 hooaja avapidu.

Kanepi seltsimajas

kl 21 hooaja avapidu.

Laupäev, 25. september

Sulbi külas

kl 10 mihklilaat.

Pühajärve ääres

kl 10 matk loodusfotograaf Arne Aderi juhendamisel.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 11 meditatsioon loodusterapeudi juhendamisel.

Otepääl

kl 11 tõukerattatuur «Pühajärve sõda 180».

Uue-Antsla rahvamajas

kl 12 lasteteatri Trumm etendus «Marss Kuule».

Nõuni kultuurimajas

kl 14 lauluhetk Emajõe Laulikutega.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 17 kontsert, esinevad Vitalij Regensperger (viiul), Tommaso Maganzani (klaver).

Sangaste kultuurimaja

kl 20 tantsuõhtu.

Pühapäev, 26. september

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 mihklilaat.

Kanepis

kl 12 liikumisüritus «Punktist punkti», algus seltsimaja juures.

Kiidjärve raamatukogus

kl 13 lasteüritus «Sügise sünnipäev».

Vanaküla raamatukogus

kl 14 lastepühapäev.

Meelva rabas

kl 14 räätsamatk.

Põlva kultuurikeskuses

kl 18 kontsert, esinevad Nele-Liis Vaiksoo, Estonia poistekoori meeskvintett ja Põlva muusikakooli keelpilliorkester.

Esmaspäev, 27. september

Vastse-Kuustes

kl 12 kergejõustikuvõistlus.

Teisipäev, 28. september

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 11 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus.

Vastse-Kuuste kergliiklusteel

kl 12 jooks.

Tsirguliina koolis

kl 18 psühholoogiadoktor Kadri Haljase loeng «Harjumuse jõud».

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 mälumäng Vallavillak.

Kanepis

kl 20 öösõit ratastel, kogunemine seltsimaja juures.

Kolmapäev, 29. september

Värska kultuurimajas

kl 11 Piip ja Tuut esitavad Lõvi Lõrri ja Jänes Jassi seiklusi.

Põlva staadionil

kl 15 Tähtede jooks.

Vastseliina kirikus

kl 17 muusikaline õhtupalvus meeskooriga Forestalia.

Obinitsa külakeskuses

kl 17 Piip ja Tuut püstijalakomöödias «Loomad».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Ugala teatri etendus «Suveöö unenägu».

Neljapäev, 30. september

Mikitamäel Inara Vanavalge kohvitares

kl 13 Setomaa valla eakate ülikooli sügissemester «Pärandus ja/või kingitus».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 14 kohtumine sarjast «Juured», külas on Eesti Kunstnike Liidu president Elin Kard,

kl 18 kontsert, esinevad Pärnu vokaalsolistid Kai Kallastu, Aita Kaaver, Andrus Kallastu ja Mareks Lobe ning klaveriduo Ebe Müntel ja Jorma Toots.

Räpinas

kl 18 sügisjooks.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 MTÜ Müüdud Naer uuslavastus «Kui õitseb naiste sitt suuvärk, on mul helge süda».

Reede, 1. oktoober

Võru kultuurimajas Kannel

kl 9.30 Võrumaa eakate festival, loengud, kontserdid,

kl 17 Andres Dvinjaninovi monoetendus «Vanuse 50 varjundit».

Sangaste kultuurimajas

kl 12 eakate päeva tähistamine, esinevad Hannes Kaljujärv ja Andres Dvinjaninov.

Tsooru rahvamajas

kl 18.15 kohtumine sporditähtedega, külas on Andrus Värnik, Rain Kuresoo ja Marje Nurk.

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 19 sügispidu, Sulbi külateatri etendus «Kõik müügiks!».

---

Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.

Tagasi üles
Back