Üritused 1.–8. oktoober
Reede, 1. oktoober
Antsla kesklinnas
kl 7.30 muusikapäev Antsla linnaruumis.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 9.30 Võrumaa eakate festival, loengud, kontserdid,
kl 17 Andres Dvinjaninovi monoetendus «Vanuse 50 varjundit».
Sangaste kultuurimajas
kl 12 eakate päeva tähistamine, esinevad Hannes Kaljujärv ja Andres Dvinjaninov.
Otepää kultuurimajas
kl 11 eakate päeva tähistamine,
kl 19 rahvusvahelise muusikapäeva kontsert, esineb duo Viik.
Põlva kultuurikeskuses
kl 15 eakate päeva kontsert.
Valga Jaani kirikus
kl 18 rahvusvahelise muusikapäeva kontsert, esinevad Valga ja Valka muusikakooli õpilased ja õpetajad.
Tsooru rahvamajas
kl 18.15 kohtumine sporditähtedega, külas on Andrus Värnik, Rain Kuresoo ja Marje Nurk.
Tagakülas Kungla seltsimajas
kl 19 sügispidu, Sulbi külateatri etendus «Kõik müügiks!».
Põlvas
kl 19.30 öine tõukerattamatk, kogunemine keskväljakul.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 20 tantsuõhtu Tauri ja Toomas Anniga.
Laupäev, 2. oktoober
Tehvandil
kl 10 Otepää Rahvasprint.
Valga spordihallis
kl 11 koertenäitus.
Verhulitsa külas
kl 11 Setomaa orienteerumispäevak.
Tõrva kultuurimajas
kl 12 seltsi Eluratas lõikuspidu.
Mooste kultuurimajas
kl 14 sügispidu pensionäridele.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 18 Võru segakoori Tervis kontsert «Tervisega tervislikult».
Pühapäev, 3. oktoober
Antsla turuplatsil
kl 9 sügislaat.
Valga spordihallis
kl 10 jätkub koertenäitus.
Nedsaja külaplatsil
kl 10 ratsaväelaste mängud.
Otepääl
kl 11 matk ümber Otepää, kogunemine Pika tänava lõpus.
Antsla vallas
kl 12 ühismatk Rimmi–Säre–Rimmi, start Triinu baari juures.
Kanepi seltsimajas
kl 13 eakate päeva tähistamine.
Pühajärve kaldal
kl 14 dalai-laama külaskäigu 30. aastapäeva kontsert, esineb Tiibeti mantrate laulja Drukmo Gyal.
Lasva rahvamajas
kl 14 Juhan Uppini kontsert «Vana valss».
Pedajamäe külas Pärna talus
kl 16 mälestuskivi avamine laskespordi maailmameistrile Alfred Kukele.
Mõniste rahvamajas
kl 19 teatrietendus «Tiit ja Tõnu».
Esmaspäev, 4. oktoober
Mikitamäel
kl 16 spordiväljaku pidulik avamine, Setomaa valla kergejõustikuõhtu.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 teatrietendus «Tiit ja Tõnu».
Teisipäev, 5. oktoober
Värska talumuuseumis
kl 9 sepatööpäev.
Vastseliina rahvamajas
kl 18 kontsert, esinevad Heigo Rosin (marimba ja löökpillid) ja Indrek Vau (trompetid).
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Professor sai värske õhu mürgituse».
Kolmapäev, 6. oktoober
Obinitsas Taarka Tarõs
kl 16 Seto nädal Seto sõiraga, sõirameistrite kokkusaamine.
Põlva muusikakoolis
kl 18 kontsert, esinevad Heigo Rosin (marimba ja löökpillid) ja Indrek Vau (trompetid).
Neljapäev, 7. oktoober
Räpina kultuurikeskuses
kl 18 Räpina valla õpetajate päeva tänuõhtu (kutsetega).
Tsooru rahvamajas
kl 18 mälumäng.
Reede, 8. oktoober
Võru kultuurimajas Kannel
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Memme musi».
Haanja rahvamajas
kl 13 eakate päeva tähistamine.
Otepää kultuurimajas
kl 18 muusika- ja luuleõhtu.
Räpina kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Kuni ta suri».
Rõuge rahvamajas
kl 19 pidureede, esinevad Krabi külateater ja Mäeotsa kapell.
Krootuse külakeskuses
kl 20 peoõhtu «Tantsides sügisesse».
---
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.