Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Galeriid Tõrva valimispidudelt ⟩ Tõrva kandidaadid kedagi partneritena ei välista

Valimisliit Ühtne Kogukond pidas valimispidu Musta Kõutsi kõrtsis. Tõrva reformierakondlased kogunesid valimispeole kohvikusse Tilk Tõrva. FOTO: Tiit Loim / Lõuna-Eesti Postimees

Tõrva valimisliidu Ühtne Kogukond ja Reformierakonna juhid laususid, et on vajadusel valmis koostööks kõigi konkureerivate jõududega.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tõrva valimisliit Ühtne Kogukond kogunes valimispidu pidama Musta Kõutsi kõrtsi. Veidi enne kella 21 oli seal õhkkond rahulik, esimesi tulemusi polnud veel saabunud, kuigi valimiskomisjoni lehekülg oli juba suurelt seinale projitseeritud. «Tänaval inimestega rääkimine on andnud mingi pildi, aga väga raske on praegusel hetkel öelda, mis tunne on. Kohe varsti saame teada,» lausus esinumber Karl Kirt.

Kirdi sõnul pole enne tulemuste saabumist kellegagi võimalik kokkuleppeid teha, ent kõigile ollakse koostöö osas avatud. «Oleme avatud kõigile, mingit konkreetset kokkulepet kellegagi ei ole. Kuni tulemusi ei tea, ei saa kokkuleppeid teha. Minu soov on, et Tõrva saaks hea toimiva koalitsiooni ja kui vähegi võimalik, tahaks meie meeskond seal osaleda, et oma ideid ellu viia.»

Tagasi üles
Back