Üritused 22.–29. oktoober
Reede, 22. oktoober
Mehikoorma seltsikeskuses
kl 13 Norra noorte lühifilmipärlid.
Valga muuseumis
kl 16 loodusõhtu «Väikeste elukate elutähtsad ametid», külas on Tallinna loomaaia putukad.
Haanja rahvamajas
kl 18 rahvamuusikaõhtu.
Vastseliina pargis ja rahvamaja ees
kl 19 teatetants,
kl 20.30 tantsuõhtu rahvamajas.
Tõrva gümnaasiumis
kl 19 Tõrva mälumäng.
Otepää kultuurimajas
kl 19 muusikaline komöödia «Isal on plaan».
Ruusa kultuurimajas
kl 19 simman «Rahvatantsurühm Naksid ja Roosid 10».
Tagakülas Kungla seltsimajas
kl 19 krimikomöödia «Mis juhtus Tagakülas?».
Hirvemäe puhkekodus
kl 20 sügispidu.
Võrus Stedingu maja kohvikus
kl 20 džässikontsert, esineb Aleksandra Kremenetski trio.
Laupäev, 23. oktoober
Vilaski krossirajal
kestuskrossi Eesti meistrivõistluste 4. etapp.
Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa spordiveteranide seltsi spordipäev ja seltsi 35. aastapäeva tähistamine.
Ruusa kultuurimajas
kl 11 kogupereetendus «Erakordne veepudel».
Lüllemäe kultuurimajas
kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.
Mehikoorma seltsikeskuses
kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.
Värska kultuurimajas
kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.
Leevi rahvamajas
kl 12 rahvamajade päeva tähistamine ja filmifestivali Kino Maale filmid.
Obinitsa külakeskuses
kl 15 lauatenniseturniir.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 18 EHF European Cup: Serviti – Kaunase Granitas-Karys.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 19 rahvamaja 60 aasta juubelipidu, Kukerpillide kontsert, tantsuõhtu.
Otepää kultuurimajas
kl 19 sügispidu ansambliga Shanon.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 džässiõhtu, esineb Karmen Rõivassepa kvartett.
Lasva rahvamajas
kl 20 kohviõhtu, tantsuks mängivad Sirje ja Rein Kurg.
Haanja rahvamajas
kl 20 tantsuõhtu Irena ja Ivar Hanseni muusika saatel.
Mõniste rahvamajas
kl 20 tantsuõhtu ansambliga Cuband.
Pühapäev, 24. oktoober
Varstu kultuurikeskuses
kl 12 kontsert, esineb La Luna.
Värska kultuurikeskuses
kl 13 setokeelse raamatu «Jussikõsõ säitse sõpra» esitlus.
Otepääl
kl 13.30 Otepää valla mängud: valikorienteerumine.
Teisipäev, 26. oktoober
Kiidjärve raamatukogus
kl 14 teisipäevak täiskasvanutega «Hetked endas».
Antsla kultuurikeskuses
kl 18 mälumäng Vallavillak.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 18 helirännak «Keha ja meelte sügisene paitus».
Vastseliina rahvamajas
kl 18 kontsert, esineb pianist Age Juurikas.
Kolmapäev, 27. oktoober
Laatre raamatukogus
kl 12 kohtumine kirjanik Urve Tinnuriga.
Valgas kohviku Johanna 2. korrusel
kl 15 kohtumine kirjanik Urve Tinnuriga.
Valgas Tiigi tn sisehallis
kl 18 Valgamaa spordiveteranide seltsi petangivõistlused.
Misso rahvamajas
kl 19 etendus «Kassi-hiire mäng».
Neljapäev, 28. oktoober
Lindoras
kl 7 Lindora laat.
Värskas Reegi maja juures
kl 11 retk Põhjalaagri radadel.
Reede, 29. oktoober
Valgamaa kutseõppekeskuses
kl 11 maaraamatukoguhoidjate päev.
Veriora rahvamajas
kl 15 Räpina valla eakate pidu.
Ritsu noortetoas
kl 16 Tõrva valla halloween’i-pidu.
Hummuli rahvamajas
kl 19 etendus «Oi, kala, kalake».
Hargla maakultuurimajas
kl 19 pidu ansambliga Mama.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Vana Baskini Teatri komöödia «Lumeroos».
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Katk.Est.Used».
Vana-Koiola rahvamajas
kl 19 muusikaline komöödia «Isal on plaan».
Põlgaste külakeskuses
kl 21 tantsuõhtu ansambliga Epitsenter.
---
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.