Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Üritused 22.–29. oktoober

Sügis Kadriorus.  FOTO: Sander Ilvest

Reede, 22. oktoober

Mehikoorma seltsikeskuses

kl 13 Norra noorte lühifilmipärlid.

Valga muuseumis

kl 16 loodusõhtu «Väikeste elukate elutähtsad ametid», külas on Tallinna loomaaia putukad.

Haanja rahvamajas

kl 18 rahvamuusikaõhtu.

Vastseliina pargis ja rahvamaja ees

kl 19 teatetants,

kl 20.30 tantsuõhtu rahvamajas.

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 Tõrva mälumäng.

Otepää kultuurimajas

kl 19 muusikaline komöödia «Isal on plaan».

Ruusa kultuurimajas

kl 19 simman «Rahvatantsurühm Naksid ja Roosid 10».

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 19 krimikomöödia «Mis juhtus Tagakülas?».

Hirvemäe puhkekodus

kl 20 sügispidu.

Võrus Stedingu maja kohvikus

kl 20 džässikontsert, esineb Aleksandra Kremenetski trio.

Laupäev, 23. oktoober

Vilaski krossirajal

kestuskrossi Eesti meistrivõistluste 4. etapp.

Valga spordihallis

kl 10 Valgamaa spordiveteranide seltsi spordipäev ja seltsi 35. aastapäeva tähistamine.

Ruusa kultuurimajas

kl 11 kogupereetendus «Erakordne veepudel».

Lüllemäe kultuurimajas

kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.

Mehikoorma seltsikeskuses

kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.

Värska kultuurimajas

kl 11 rahvamajade päeva tähistamine.

Leevi rahvamajas

kl 12 rahvamajade päeva tähistamine ja filmifestivali Kino Maale filmid.

Obinitsa külakeskuses

kl 15 lauatenniseturniir.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 EHF European Cup: Serviti – Kaunase Granitas-Karys.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 19 rahvamaja 60 aasta juubelipidu, Kukerpillide kontsert, tantsuõhtu.

Otepää kultuurimajas

kl 19 sügispidu ansambliga Shanon.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 džässiõhtu, esineb Karmen Rõivassepa kvartett.

Lasva rahvamajas

kl 20 kohviõhtu, tantsuks mängivad Sirje ja Rein Kurg.

Haanja rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu Irena ja Ivar Hanseni muusika saatel.

Mõniste rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Cuband.

Pühapäev, 24. oktoober

Varstu kultuurikeskuses

kl 12 kontsert, esineb La Luna.

Värska kultuurikeskuses

kl 13 setokeelse raamatu «Jussikõsõ säitse sõpra» esitlus.

Otepääl

kl 13.30 Otepää valla mängud: valikorienteerumine.

Teisipäev, 26. oktoober

Kiidjärve raamatukogus

kl 14 teisipäevak täiskasvanutega «Hetked endas».

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 mälumäng Vallavillak.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 18 helirännak «Keha ja meelte sügisene paitus».

Vastseliina rahvamajas

kl 18 kontsert, esineb pianist Age Juurikas.

Kolmapäev, 27. oktoober

Laatre raamatukogus

kl 12 kohtumine kirjanik Urve Tinnuriga.

Valgas kohviku Johanna 2. korrusel

kl 15 kohtumine kirjanik Urve Tinnuriga.

Valgas Tiigi tn sisehallis

kl 18 Valgamaa spordiveteranide seltsi petangivõistlused.

Misso rahvamajas

kl 19 etendus «Kassi-hiire mäng».

Neljapäev, 28. oktoober

Lindoras

kl 7 Lindora laat.

Värskas Reegi maja juures

kl 11 retk Põhjalaagri radadel.

Reede, 29. oktoober

Valgamaa kutseõppekeskuses

kl 11 maaraamatukoguhoidjate päev.

Veriora rahvamajas

kl 15 Räpina valla eakate pidu.

Ritsu noortetoas

kl 16 Tõrva valla halloween’i-pidu.

Hummuli rahvamajas

kl 19 etendus «Oi, kala, kalake».

Hargla maakultuurimajas

kl 19 pidu ansambliga Mama.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Vana Baskini Teatri komöödia «Lumeroos».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Katk.Est.Used».

Vana-Koiola rahvamajas

kl 19 muusikaline komöödia «Isal on plaan».

Põlgaste külakeskuses

kl 21 tantsuõhtu ansambliga Epitsenter.

---

Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.

Tagasi üles
Back