Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Üritused 29. oktoober – 5. november

Valga Jaani kirik FOTO: Arvo Meeks

Reede, 29. oktoober

Valga keskväljakul

kl 9 sügislaat.

Valgamaa kutseõppekeskuses

kl 11 maaraamatukoguhoidjate päev, osalevad raamatukogude töötajad üle Eesti.

Kääpa külas

kl 13 Kääpa sotsiaalkeskuse pidulik avamine.

Veriora rahvamajas

kl 15 Räpina valla eakate pidu.

Ritsu noortetoas

kl 16 Tõrva valla halloween’i- pidu.

Hummuli rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala, kalake».

Hargla maakultuurimajas

kl 19 pidu ansambliga Mama.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Vana Baskini Teatri komöödia «Lumeroos».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Katk.Est.Used.».

Vana-Koiola rahvamajas

kl 19 muusikaline komöödia «Isal on plaan».

Laupäev, 30. oktoober

Põlva kooli võimlas

kl 10 Eesti meistrivõistlused batuudihüpetes.

Kaagjärve raamatukogus

kl 13.30 kohtumine näitleja Anne Veesaarega.

Puka kultuurimajas

kl 17 Krabi külateatri etendus «Poodi man poliitikast».

Riidaja kultuurimajas

kl 18 Tsooru külateatri etendus «Oi, kala, kalake».

Alle-Saija teatritalus

kl 18 kriminaalne halloween, etendus «Täpselt nagu roos».

Otepää kultuurimajas

kl 19 Kulno Malva akordionimeditatsioonid.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 Põlvamaa sõnameistrite žanripäev.

Pühapäev, 31. oktoober

Põlva kooli staadionil

kl 11 Põlva orienteerumispühapäevak.

Lasva rahvamajas

kl 11 aroomitund tervise heaks.

Vana-Antslas

kl 12 stardib sarja «Külla küladesse» ühismatk.

Valga spordihallis

kl 13 Eesti meistrivõistluste 1. liiga käsipallis: Valga Käval – Põlva Arcwood.

Tõrvas

kl 18 paarisorienteerumisvõistlus «Musta kassi öösel ei näe», start keskväljakul.

Leevi rahvamajas

kl 18 hingedeaja kontsert, esineb Rõuge Unistuste Kitarriorkester.

Esmaspäev, 1. november

Orava kultuurimajas

kl 18 teeõhtu «Heng om helle».

Valga kultuurikeskuses

kl 19 Valga kunstikuu avakontsert «Armastusel on metsalinnu süda», esinevad Kristiina Ehin ja Silver Sepp.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Lumeroos».

Teisipäev, 2. november

Valga muuseumis

kl 16 Piotr Socha illustratsiooninäituse «Lennake mesipuu poole!» avamine.

Valga Jaani kirikus

kl 18 hingedepäeva kontsert, esinevad Birgit Sarrapja Mihkel Mattisen.

Ruusa kultuurimajas

kl 18 hingedepäeva kontsert «Rändaja õhtulaulud».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Lõuna-Eesti kammerorkestri keelpilliansambli ja solistide kontsert.

Kolmapäev, 3. november

Tsirguliina raamatukogus

kl 14.45 kohtumine kirjanik Elmar Orava ja kunstnik Henn Soopaluga. Raamatukogu 98. sünnipäeva tähistamine.

Kiidjärve seltsimajas

kl 18 hingedeaja mõtisklusetund.

Puka kultuurmajas

kl 20 joogikultuuriõhtu «Konjak ja muusika».

Neljapäev, 4. november

Hargla maakultuurimajas

kl 16 õdus õhtupoolik pannkookide ja videofilmidega.

Lõuna-Eestis

algab Lõuna-Eesti maitsete nädal «Metsast taldrikule» (kestab 14. novembrini).

Reede, 5. november

Võru kultuurimajas Kannel

kl 18 Võru Kesklinna kooli lastemuusikal «Koolin om umbõlõ mõnna».

Otepää kultuurimajas

kl 19 LendTeatri etendus «Tõde».

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 näiteringi etendus «Äi Vissuverest».

Valga rokiklubis

kl 20 esinevad Emty Mind, Pööloy Gläänz ja Defeatem.

---

Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.

Tagasi üles
Back