FOTOD ⟩ Setomaa volikogu juhiks valiti külaseltsi eestvedaja

Setomaa vallavolikogu istungil valiti volikogule uus esimees ja aseesimees. Pildil volikogu esimees Urmas Sarja. FOTO: Maarius Suviste

Esmaspäeval Värska kultuurimajas peetud Setomaa vallavolikogu istungil valiti volikogule uus esimees, kelleks sai Lüübnitsa külaseltsi eestvedaja Urmas Sarja.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Valimisliidul Ühine Setomaa on volikogus kümme kohta, Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonnal (EKRE) on neid viis.

Volikogu esimeheks kandideeris kaks meest: Urmas Sarja (Ühine Setomaa) ja Arno Vares (EKRE). Etteotsa valiti kohalikel valimistel teise tulemuse teinud Lüübnitsa külavanem Urmas Sarja, kelle poolt oli kümme volinikku. Varest tahtis volikogu esimeheks viis rahvaesindajat.

«Aitäh kõigile usaldushääletuse eest,» tänas Sarja volinike poole pöördudes. «Loodan, et meie koostöö on väga tõhus ja tulus. Ärge unustage, et peale teie on veel nimekirjas 52 inimest, kes oleksid soovinud teie asemel olla – nad jälgivad pingsalt, mis tööd me teeme. Soovin meile kõigile töökat ja edukat nelja aastat!»

Volikogu aseesimeheks seati samuti üles kaks meest: Aarne Leima (Ühine Setomaa) ja Lembit Lassik (EKRE). Valituks osutus Leima, kelle poolt oli kümme volinikku. Lassikul oli viis toetajat.

Allkirjad hea tahte kokkuleppele

15.11.2021 19.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto