Üritused 26. november – 3. detsember
Reede, 26. november
Valga keskväljakul
kl 9 laat.
Sõmerpalus Adrenalin Arenal
kl 12 motokrossi proovipäev.
Hargla maakultuurimajas
kl 18 lõõtsamängijate kontsert «Aegumatu külatee».
Tõrva kultuurimajas
kl 18 Malle Rajangu loeng «Vaikuseminutid»
Laupäev, 27. november
Tõrva gümnaasiumi pargis
kl 10 kepikõnd.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 14 uute lõõtspillilugude konkurss.
Meenikunno rabas
kl 14.30 matk, kogunemine Liipsaare parklas.
Otepää keskväljakul
kl 17 Valgamaa tantsupidu «Pööripäevast pööripäeva».
Puka kultuurimajas
kl 20 kadripäeva maski-show ansambliga Elumees.
Pühapäev, 28. november
Kanepis
kl 11 Põlva orienteerumispühapäevak, start staadioni juures.
Tõrva vallas
kl 11 jõulutulede süütamine Taagepera külaplatsil,
kl 12 Ala rahvamaja juures,
kl 12.30 Ritsu külakeskuse juures ja Karjatnurme külas,
kl 13.30 jõulumatk Hummulis,
kl 14.45 jõulutulede süütamine Hummuli põhikooli juures,
kl 14 Riidaja kultuurimaja juures,
kl 17 Tõrva keskväljakul.
Sangaste kultuurimaja pargis
kl 12 jõulutulede süütamine.
Vidrike külamajas
kl 13 Tartu ülikooli emeriitprofessori Tiit Rosenbergi loeng Otepää kihelkonna mõisatest.
Vanaküla külakeskuses
kl 14 jõulumõtisklus.
Antsla kesklinnas
kl 15 jõulutulede süütamine ja jõululaat.
Otepää keskväljakul
kl 15 advenditulede süütamine, jõulurahu väljakuulutamine.
Tõrva gümnaasiumi pargis
kl 15 kepikõnd.
Mooste kultuurimajas
kl 15 advendikontsert.
Urvaste kirikus
kl 15 advendikontsert.
Sulbi külas Roosu talu vabaajakeskuses
kl 15 Sulbi külateatri etendus «Kõik müügiks!».
Võru vallas
kl 15 jõulutulede süütamine Kõo küla rahvamajas,
kl 16 Viitka külas,
kl 17 Vastseliinas ja Osula külas,
kl 17.30 Järvere külas.
Valga keskväljakul
kl 16 jõulutulede süütamine.
Räpina keskväljakul
kl 16 jõulutulede süütamine.
Kanepis
kl 16 jõulutulede süütamine.
Võrus
kl 16 jõulutulede süütamine keskväljakul,
kl 18 advendikontsert Võru Kandles.
Põlgastes
kl 16.45 jõulutulede süütamine,
kl 17 laternamatk.
Põlvas
kl 16 jõulutulede süütamine keskpargis,
kl 17 kultuurikeskuses advendikontsert, esineb ansambel Viik.
Savernas
kl 17 laternamatk, start jõulukuuse juures.
Tilsi lasteaia lähistel
kl 20 jõulutulede süütamine.
Esmaspäev, 29. november
Valga muuseumis
kl 10 koolitus «Jõuluks valmis».
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 etendus «Nuuskhiirte jõulud».
Tsirguliinas
kl 19 jõulutulede süütamine, tule-show.
Teisipäev, 30. november
Valga spordihallis
kl 14 « TV 10 olümpiastarti», Valgamaa 1. etapp.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 džässikontsert «Tribute to Jaco Pastorius», esinevad Janno Trump, Raul Vaigla, Mihkel Mälgand, Madis Muul ja Petteri Hasa.
Mooste folgikojas
kl 19 Komöödiateatri etendus «Nuta või naera».
Navi seltsimajas
kl 19 teatrietendus «Kogõmus mass».
Neljapäev, 2. detsember
Valga spordihallis
kl 9 rahvastepall, Valgamaa koolide karikavõistlused 4.–5. klassidele.
Vastseliina rahvamajas
kl 9.30 lasteetendus «Tähtsad asjad».
Võru Kandles
kl 10 ja 12 MTÜ Müüdud Naer lasteetendus «Vaibaaluste piparkoogist köök».
Otepää kultuurimajas
kl 11 ja 13.30 lasteetendus «Lotte jõuluseiklus».
Orava kultuurimajas
kl 18 mälumäng.
Reede, 3. detsember
Võru Kandles
kl 10 ja 12 lasteetendus «Vaibaaluste piparkoogist köök».
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 esineb ansambel Pööloy Gläänz.
---
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.