Üritused 10.–17. detsember
Reede, 10. detsember
Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus.
Värska kultuurimaja juures
kl 10 jõululaat.
Otepääl
kahevõistluse MK-etapp:
kl 11 treeningud ja eelvõistlused,
kl 19 avamine.
Valga kultuurikeskuses
kl 11 lasteetendus «Nuuskhiirte jõulud».
Orava kultuurimajas
kl 14 eakate jõulupidu.
Vastseliina rahvamajas
kl 14 eakate jõulupidu.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 džässikontsert, esineb Kelli Uustani trio.
Laupäev, 11. detsember
Kanepi seltsimaja juures
kl 10 jõululaat.
Otepääl
kl 10.30 kahevõistluse MK- etapp.
Võrus Liiva-ATEs
kl 11 jõuluturg.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 11 meditatsioon ja helirännak.
Vastseliina rahvamajas
kl 11 jõululaat.
Nõuni kultuurimajas
kl 12 pensionäride ja taidlejate jõulupidu.
Lüllemäe kultuurimaja kõrval
kl 12 jõululaat.
Alle-Saija teatritalu metsateatris
kl 12 ja kl 14 etendus «Jõulutaadi äpardus».
Puiga rahvamaja sees ja ees
kl 14 jõululaat ja rahvamaja 40 aasta juubeli tähistamine.
Sangaste kultuurimajas
kl 19 tantsuõhtu.
Põlva keskväljakust
saab 31. detsembrini jõuluväljak.
Pühapäev, 12. detsember
Puka kogukonnaköögis
kl 9 Prillitoosi hommik.
Mooste kultuurimajas ees ja sees
kl 10 jõuluturg.
Meremäe kooli hoovis
kl 11 talvine perepäev.
Nõuni kultuurimajas
kl 12 laste jõulupidu.
Rogosi mõisas
kl 12 jõulumaa ja jõululaat.
Uue-Antsla rahvamaja õuel
kl 12 advendilaat.
Valga kultuurikeskuses
kl 12 advendikontsert, esinevad Valga muusikakooli õpilased ja õpetajad.
Valga spordihallis
kl 13 Eesti MV 1. liiga käsipallis: Valga Käval – Põlva Coop.
Antsla kultuurikeskuses
kl 13 jõulukontsert, esineb Collegium Musicale.
Kanepi seltsimajas
kl 13 klubi Ajaring jõulukontsert,
kl 16 jõuluetendus «Tähekeste juurde».
Otepääl
kl 13.30 kahevõistluse MK- etapp.
Misso rahvamajas
kl 14 duo Hoog kontsert «Con Piazzolla».
Alle-Saija teatritalu metsateatris
kl 14 «Jõulutaadi äpardus».
Vidrike külamajas
kl 15 Otepää valla mängud: noolevise ja kiirusetest.
Otepää kultuurimajas
kl 16 advendikontsert.
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 16 advendikontsert.
Põlva kultuurikeskuses
kl 18 advendikontsert.
Esmaspäev, 13. detsember
Võru kultuurimajas Kannel
kl 10 doonoripäev,
kl 10 MTÜ Müüdud Naer lasteetendus «Tähestikutajad».
Teisipäev, 14. detsember
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Ugala teatri etendus «Suveöö unenägu».
Kolmapäev, 15. detsember
Otepää kultuurimajas
kl 12 eakate jõulukontsert.
Kiidjärve raamatukogus
kl 14 väike jõulukontsert.
Valga kultuurikeskuses
kl 18 huvialaringide talvekontsert.
Neljapäev, 16. detsember
Värska kultuurimajas
kl 13 eakate jõulupidu.
Räpina loomemajas
kl 17 Mona Marii Tootsi maalide näituse «Maailma raamimas» avamine.
Reede, 17. detsember
Puka kultuurmajas
kl 9.25 Miksteatri lasteetendus «Pöialpoiss Nils Karlsson».
Aravu rahvamaja õues
kl 10 heategevuslik annetuspäev.
Räpina kultuurikeskuses
kl 18 jõulukontsert, esinevad muusikakooli laulusolistid.
Mikitamäe teeninduspunkti saalis
kl 18 etendus «Vanuse 50 varjundit»,
kl 20 jõuluõhtu.
Tõrva gümnaasiumis
kl 19 Tõrva mälumäng.
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 19 jõulukontsert.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Suvitusromaan».
---
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.