Üritused 21.–28. jaanuar
Reede, 21. jaanuar
Sõmerpalus Adrenalin Arenal
kl 12 motokrossi proovipäev.
Valga spordihallis
kl 13 «TV 10 olümpiastardi» Valga maakonna 2. etapp.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 esinevad Allan Järve kvartett ja Brian Melvin.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 «Aasta naise gala».
Võrus Stedingu maja kohvikus
kl 20 esineb Nikita Korzouni trio.
Võru spordikeskuses
Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis.
Laupäev, 22. jaanuar
Valga spordihallis
kl 10 FC Warrior jalgpalliturniir (2014. a snd poisid).
Kütioru puhkekeskuses
kl 10 noortesarja lumelauavõistlus ja freestyle.
Otepääl Apteekrimäel
kl 10 noorte karikasari, kahevõistlus, suusahüpped.
Kuutsemäe suusakeskuses
kl 10 lumelauavõistlus ja freestyle-võistlus, 2. noortesarja etapp.
Mammaste tervisespordikeskuses
kl 11 Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused.
Antsla kultuurikeskuses
kl 15 Liivimaa noorteorkestri kontsert.
Tehvandi spordikeskuses
kl 17 Suusahullude öömaraton.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 18 Balti liiga meeste käsipallis: Põlva Serviti – HC Kehra.
Otepää keskväljakul
kl 19 Talveöölaulupidu.
Pühapäev, 23. jaanuar
Puka kogukonnaköögis
kl 9 Prillitoosi hommik, külas on valla sotsiaalteenistuse juhataja Kristin Leht.
Ritsu külakeskuses
kl 10 Tõrva-Helme Cup.
Mammaste tervisespordikeskuses
kl 11 Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused.
Karjatnurme kogukonnakeskuses
kl 12 Mary Poppinsi pühapäev lastele.
Valga spordihallis
kl 13 käsipalli Eesti meistrivõistluste 1. liiga: Valga Käval – HC Tallas.
Tehvandi staadionil
kl 13 Otepää mängud: laskesuusatamine.
Sangaste kultuurimajas
kl 16 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 2».
Esmaspäev, 24. jaanuar
Leevaku raamatukogus
kl 13.30 kohtumine Märt Treieriga.
Põlva keskraamatukogus
kl 17.30 kohtumine Märt Treieriga.
Antsla kultuurikeskuses
kl 18 Vallavillak.
Võru spordikeskuses
«TV 10 olümpiastarti», Võrumaa 2. etapp.
Teisipäev, 25. jaanuar
Võõpsu raamatukogus
kl 13 kohtumine Märt Treieriga.
Vastse-Kuuste raamatukogus
kl 18.30 kohtumine Märt Treieriga.
Haanja spordikeskuses
Võrumaa suusasari.
Kolmapäev, 26. jaanuar
Valga spordihallis
kl 9 saalijalgpall Valgamaa koolide 6.–9. kl võistkondadele.
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Kunksmoor ja kapten Trumm».
Tehvandi suusastaadionil
kl 18 Valgamaa suusaseriaali 2. etapp, Valgamaa lahtised meistrivõistlused suusatamises.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 19 Eesti meistrivõistlused meeste käsipallis: Põlva Serviti – Raasiku/Mistra.
Neljapäev, 27. jaanuar
Võru kultuurimajas Kannel
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Memme musi».
Vastse-Kuuste kultuurimajas
kl 19 kokkamisõhtu Kõivokõstega.
Võru spordikeskuses
Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.
Reede, 28. jaanuar
Tehvandi spordikeskuses
kl 10 juunioride MMi katsevõistlused: murdmaasuusatamine, vabatehnika.
Antsla Kasumetsa terviserajal
kl 17 «Suusad lumme», 2. etapp.
Haanja rahvamajas
kl 18 rahvamuusikaõhtu, kandlemeister Ilmar Kuke 90. sünniaastapäeva tähistamine.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 kontsert «Antsla Acoustic: Andres Roots».
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.