N, 26.05.2022

Üritused 21.–28. jaanuar

Aime Hõbejõgi
, keeletoimetaja
Üritused 21.–28. jaanuar
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
V Eesti Talveöölaulupidu peeti Otepää kultuurimaja pargis. Rahvas kogunes lõkete ja lava ümber, kus astusid üles mitmed lauljad.
V Eesti Talveöölaulupidu peeti Otepää kultuurimaja pargis. Rahvas kogunes lõkete ja lava ümber, kus astusid üles mitmed lauljad. Foto: Arvo Meeks

Reede, 21. jaanuar

Sõmerpalus Adrenalin Arenal

kl 12 motokrossi proovipäev.

Valga spordihallis

kl 13 «TV 10 olümpiastardi» Valga maakonna 2. etapp.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 esinevad Allan Järve kvartett ja Brian Melvin.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 «Aasta naise gala».

Võrus Stedingu maja kohvikus

kl 20 esineb Nikita Korzouni trio.

Võru spordikeskuses

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis.

Laupäev, 22. jaanuar

Valga spordihallis

kl 10 FC Warrior jalgpalliturniir (2014. a snd poisid).

Kütioru puhkekeskuses

kl 10 noortesarja lumelauavõistlus ja freestyle.

Otepääl Apteekrimäel

kl 10 noorte karikasari, kahevõistlus, suusahüpped.

Kuutsemäe suusakeskuses

kl 10 lumelauavõistlus ja free­style-võistlus, 2. noortesarja etapp.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 11 Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused.

Antsla kultuurikeskuses

kl 15 Liivimaa noorteorkestri kontsert.

Tehvandi spordikeskuses

kl 17 Suusahullude öömaraton.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 18 Balti liiga meeste käsipallis: Põlva Serviti – HC Kehra.

Otepää keskväljakul

kl 19 Talveöölaulupidu.

Pühapäev, 23. jaanuar

Puka kogukonnaköögis

kl 9 Prillitoosi hommik, külas on valla sotsiaalteenistuse juhataja Kristin Leht.

Ritsu külakeskuses

kl 10 Tõrva-Helme Cup.

Mammaste tervisespordikeskuses

kl 11 Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused.

Karjatnurme kogukonnakeskuses

kl 12 Mary Poppinsi pühapäev lastele.

Valga spordihallis

kl 13 käsipalli Eesti meistrivõistluste 1. liiga: Valga Käval – HC Tallas.

Tehvandi staadionil

kl 13 Otepää mängud: laskesuusatamine.

Sangaste kultuurimajas

kl 16 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 2».

Esmaspäev, 24. jaanuar

Leevaku raamatukogus

kl 13.30 kohtumine Märt Treieriga.

Põlva keskraamatukogus

kl 17.30 kohtumine Märt Treieriga.

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 Vallavillak.

Võru spordikeskuses

«TV 10 olümpiastarti», Võrumaa 2. etapp.

Teisipäev, 25. jaanuar

Võõpsu raamatukogus

kl 13 kohtumine Märt Treieriga.

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 18.30 kohtumine Märt Treieriga.

Haanja spordikeskuses

Võrumaa suusasari.

Kolmapäev, 26. jaanuar

Valga spordihallis

kl 9 saalijalgpall Valgamaa koolide 6.–9. kl võistkondadele.

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Kunksmoor ja kapten Trumm».

Tehvandi suusastaadionil

kl 18 Valgamaa suusaseriaali 2. etapp, Valgamaa lahtised meistrivõistlused suusatamises.

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 19 Eesti meistrivõistlused meeste käsipallis: Põlva Serviti – Raasiku/Mistra.

Neljapäev, 27. jaanuar

Võru kultuurimajas Kannel

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Memme musi».

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 kokkamisõhtu Kõivokõstega.

Võru spordikeskuses

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus.

Reede, 28. jaanuar

Tehvandi spordikeskuses

kl 10 juunioride MMi katsevõistlused: murdmaasuusatamine, vabatehnika.

Antsla Kasumetsa terviserajal

kl 17 «Suusad lumme», 2. etapp.

Haanja rahvamajas

kl 18 rahvamuusikaõhtu, kandlemeister Ilmar Kuke 90. sünniaastapäeva tähistamine.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 kontsert «Antsla Acoustic: Andres Roots».

Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.

Märksõnad
Tagasi üles