R, 7.10.2022

Üritused 10.–17. september

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 10.–17. september
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pildil kukeseened
Pildil kukeseened Foto: Peeter Langovits

Laupäev, 10. september

Tõrva gümnaasiumi staadionil

kl 10 kergejõustikupäev olümpialastega.

Värskas

kl 11 jätkub Võro-Seto Noortefest.

Tehvandi spordikeskuses

kl 11 A1M Motorsport Otepää rahvasprint.

Võru spordikeskuses

kl 11 võrkpalliturniir.

Valgas Säde pargis

kl 12 raamatukogu korraldatud suvelugemise lõpetamine, külas on kirjanik Jaanus Vaiksoo.

Sihval Marjamäel

kl 13 mootorratturite mäkketõus.

Mõniste rahvamajas ja ümbruses

Mehkade maapäev:

kl 15 laat,

kl 19 etendus «Mafalda ja Loreida luu»,

kl 20 simman.

Alle-Saija teatritalus

kl 18 metsaõhtusöögiga teatriõhtu,

kl 19.45 draama «Viimased».

Taagepera lossispaas Wagenküll

kl 19 Alen Veziko soolokontsert.

Riidaja kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu.

Võru spordikeskuses

J. Gutmanni nimeline rahvusvaheline Võru võrkpalliturniir.

Pühapäev, 11. september

Antsla turuplatsil

kl 8 laat.

Otepää aiandusseltsi maja juures

kl 9 laat.

Jaanikese ja Tõrva kettagolfirajal

kl 10 Valgamaa meistrivõistlused kettagolfis.

Rogosi mõisas

kl 10 sügislaat,

kl 12 etendus «Kolm hinnapakkumist».

Võru spordikeskuses

kl 11 võrkpalliturniir.

Võru Kandles

kl 11 vanavanemate päeva tähistamine.

Eesti maanteemuuseumis

kl 11 vanavanemate päeva tähistamine, Kait Tamra kontsert.

Värskas Kindral Reegi Majas

kl 12 vanavanemate päeva tähistamine.

Harimäe vaatetorni juures

kl 12 sügisene ajaloorännak.

Valga keskstaadionil

kl 12 Eesti noorte MV jalgpallis: FC Valga – Tõrva JK.

Valga kultuurikeskuses

kl 13 stuudio Joy hooaja avamine tantsufestivaliga «Tants on tulevik».

Lasva veetorni juures

kl 14 hooaja lõpetamine:

etendused «Haigemaja», «Aasta vanaimä» ja «Väiksed pakikesed».

Nõuni kultuurimajas

kl 16 suvelõputuur, esinevad Elizabeth Davidson-Blythe, Daniel Quayle ja MandoTrio.

Räpina kultuurikeskuses

kl 16 hooaja avakontsert, esinevad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja.

Antsla kultuurikeskuses

kl 16 maailma tantsude õhtu.

Võru spordikeskuses

jätkub J. Gutmanni nimeline rahvusvaheline Võru võrkpalliturniir.

Esmaspäev, 12. september

Võru Kandles

kl 10 doonoripäev.

Teisipäev, 13. september

Räpinas Raudmehe pargis

kl 18 Eesti-Ukraina õhtu.

Kolmapäev, 14. september

Värska kultuurikeskuses

kl 9.30 lasteetendus «Võti».

Otepää kultuurimajas

kl 10 doonoripäev.

Kohandupalus

kl 15 Võrumaa orienteerumiskolmapäevak.

Valga kultuurikeskuses

kl 18.30 Ullo Toomi 120. sünniaastapäeva tähistamine ühistantsimisega.

Neljapäev, 15. september

Obinitsas

kl 12 Setomaa orienteerumispäevak.

Valga keskraamatukogus

kl 13 Ellen Polujanova luulekogu «Testament» esitlus.

Räpina staadionil

kl 14 Tänavakoss 3 x 3.

Valga muuseumis

kl 16 kuraatorituur näitusel «Enesepeegeldus. Naiskunstnike autoportreed».

Vana-Otepääl

kl 16 Tartu sügishooaja orienteerumisneljapäevak.

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Reede, 16. september

Taagepera lossis

kl 16 lossi 110. sünnipäev, ekskursioonid,

kl 19.30 kontsert, esineb rahvus­ooperi Estonia meeskvintett.

Valgas Pedeli ääres

kl 17 Valga-Valka rahvajooks.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 kontsert, esineb Ramuel Tafenau kvartett.

Vastseliina rahvamajas

kl 19 esineb tromboonikvartett Four Bones (Ungari).

Aravu rahvamajas

kl 20 puhkeõhtu.

Kanepi seltsimajas

kl 21 suvelõpu tantsuõhtu ansambliga Kruiis.

Laupäev, 17. september

Võru vallas

Võru Keele ja Kultuuri Omnibussi kultuuriretk «Sõjasulase Markuse radadel»:

kl 9 väljasõit Vastseliina rahvamaja eest,

kl 9.30 Võru Katariina kiriku eest. Retkejuht Erkki Koort.

Pokardi staadionil

kl 10 heitjate mitmevõistlus.

Valga spordihallis

kl 11 korvpalliturniir (poiste U13 vanuseklass).

Kütioru keskuses

kl 13 Võrumaa pikamaajooksude sari, Kütioru maastikujooks.

Krabi rahvamajas

kl 18 külapillimeeste päev.

Sangaste kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu.

Võru spordikeskuses

Eduard Pütsepa mälestusvõistlused maadluses.

Märksõnad
Tagasi üles