Üritused 1.–8. oktoober
Laupäev, 1. oktoober
Valga spordihallis
kl 9 jätkuvad Eesti karikavõistlused käsipallis.
Sulbi külas
kl 10 mihklilaat.
Tõrva gümnaasiumi pargis
kl 10 kepikõnni tervisetunnid.
Võru Kandles
kl 11 eakate festival.
Otepää kultuurimajas
kl 11 Väärikate festival.
Antsla kultuurikeskuses
kl 11 muusikapäeva ning eakate ja omavalitsuste päeva tähistamine.
Jaanikese motokompleksis
kl 12 Valga-Valka nelikürituse 4. etapp, maastikurattasõit.
Mammaste tervisespordikeskuses
kl 12 Põlvamaa meistrivõistlused tõukerattasõidus.
Hargla maakultuurimajas
kl 14 Tartu Arsise kellade ansambli kontsert ja töötuba.
Misso rahvamajas
kl 15 ansambli C-Jam kontsert.
Pääsna külas
kl 16 külapäev.
Põlva muusikakoolis
kl 17 muusikapäev kooridega.
Holdre lossis
kl 17 rahvusvahelise muusikapäeva kontsert «Kummardus Polyhymniale».
Mooste mõisas
kl 18 Tartu akadeemilise meeskoori kontsert.
Otepää kultuurimajas
kl 18 kontsert, esinevad noored muusikud Madli Saarela ja Krister Toom.
Alle-Saija teatritalus
kl 18 Salme Vallateatri komöödiad «Veel üks pilet» ja «Tule tagasi, Gabriel».
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 18 tantsustuudio Lys 30. aastapäeva kontsert.
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 kontsert, esinevad New Wind Jazz Orchestra ja Kristjan Randalu.
Tõrva pubis Juudas
kl 19 Sander Õiguse soolotund «Laiskus ehk seitsmes surmapatt».
Pühapäev, 2. oktoober
Räpinas Tuletõrje väljakul
kl 9 sügislaat.
Valga spordihallis
kl 9 jätkuvad Eesti karikavõistlused käsipallis.
Tehvandi spordikeskuses
kl 11 krossijooks.
Lasva rahvamajas
kl 12 etendus «Veel üks pilet».
Põlgastes
kl 13 kõnnisari «Käime läbi külade».
Mõniste rahvamajas
kl 14 etendus «Koll Kalli».
Tsooru rahvamajas
kl 14 mälumänguturniir.
Lüllemäe kultuurimajas
kl 15 rahvusvahelise muusika-päeva ja eakate päeva tähistamine, esinevad segakoor Rõõm ja Uue-Antsla kapell.
Sangaste kultuurimajas
kl 16 komöödia «Meele-Lahutaja 3».
Esmaspäev, 3. oktoober
Võru Kandles
kl 11 laste- ja noorteteatri Reky etendus «Siis kui leib magusaks muutub».
Teisipäev, 4. oktoober
Varbusel Eesti maanteemuuseumis
kl 9.30 laste liikluskonverents «Turvaliselt liikluses».
Kolmapäev, 5. oktoober
Värska kultuurikeskuses
kl 13 Setomaa valla haridustöötajate tunnustusüritus.
Himmaste raamatukogus
kl 15 kohtumine kirjanik Andra Teedega.
Kanepi seltsimajas
kl 18 Kanepi valla haridustöötajate tunnustusüritus.
Ihamaru külakeskuses
kl 19 kontsert «Kukerpillide rapsoodia».
Neljapäev, 6. oktoober
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Tallinna Linnateatri etendus «Osnap».
Otepää toidukohtades
algab Otepää maitsete nädal Iseloov (kestab 16. oktoobrini).
Reede, 7. oktoober
Valgas
kl 18 öine rattaorienteerumine, start noortekeskuse hoovis.
Võru Kandles
kl 19 Tallinna Linnateatri etendus «Osnap».
Kiidjärve raamatukogus
kl 19 luulelavastus «Ma hingan su armastust».
Võrumaal
algab kohvikute ja restoranide nädal Uma Mekk (kestab 16. oktoobrini).
Laupäev, 8. oktoober
Valga kesklinnas
kl 8 Liivimaa mihklilaat, kultuuriprogramm.
Võru keskväljakul
kl 10 Uma Meki laat.
Puka kultuurimaja pargis
kl 10 sügislaat ja koertenäitus.
Valga spordihallis
kl 10 A. Neulandi mälestusvõistlused tõstmises.
Valga muuseumis
kl 10.30 ravimtaimepäev, õpituba «Väekad taimed»,
kl 14 töötuba «Taimede maagia».
Tõrvas
kl 11 Tõrva võrkpalliklubi 35. sünnipäeva tähistamine, turniir gümnaasiumi saalis,
kl 19 pidu noortekeskuses.
Tõrva kirik-kammersaalis
kl 11 lõikustänupüha kontsert.
Sangaste kultuurimajas
kl 13 eakate päeva tähistamine, vestlusringi ning ühislaulmist veab eest Voldemar Kuslap.
Maaritsa kultuurimajas
kl 14 etendus «Meele-Lahutaja 3».
Otepää gümnaasiumis
kl 15 gümnaasiumi 115. sünni-päeva tähistamine ja vilistlaste kokkutulek.
Mooste mõisas
kl 18 Oktoobrifest.
Sõmerpalu teenusekeskuses
kl 21 tantsuõhtu, esineb Jüri Homenja.
Haanja suusakeskuses
rullsuusasari Evecon Suusasemud.