P, 27.11.2022

Üritused 8.–15. oktoober

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 8.–15. oktoober
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Liivimaa mihklilaat Valgas
Liivimaa mihklilaat Valgas Foto: Arved Breidaks

Laupäev, 8. oktoober

Valga kesklinnas

kl 8 Liivimaa mihklilaat, kultuuriprogramm.

Võru keskväljakul

kl 10 Uma Meki laat.

Valga spordihallis

kl 10 A. Neulandi mälestusvõistlused tõstmises.

Puka kultuurimaja pargis

kl 10 sügislaat ja koertenäitus.

Puka kultuurimajas

kl 10 maleturniir,

kl 15 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Tõrva gümnaasiumi pargis

kl 10 kepikõnni tervisetunnid.

Valga muuseumis

kl 10.30 ravimtaimepäev, õpituba «Väekad taimed»,

kl 14 töötuba «Taimede maagia».

Tõrvas

kl 11 Tõrva võrkpalliklubi 35. sünnipäeva tähistamine, turniir gümnaasiumi saalis,

kl 19 pidu noortekeskuses.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 11 lõikustänupüha kontsert.

Sangaste kultuurimajas

kl 13 eakate päeva tähistamine, vestlusringi ning ühislaulmist veab eest Voldemar Kuslap.

Maaritsa kultuurimajas

kl 14 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 3».

Otepää gümnaasiumis

kl 15 gümnaasiumi 115. sünnipäeva tähistamine ja vilistlaste kokkutulek.

Mooste mõisas

kl 18 Oktoobrifest.

Sõmerpalu teenusekeskuses

kl 21 tantsuõhtu, esineb Jüri Homenja.

Haanja suusakeskuses

rullsuusasari Evecon Suusasemud.

Pühapäev, 9. oktoober

Antsla turuplatsil

kl 8 sügislaat.

Peko puhkemaja juures

kl 10 ratsaväelaste mängud.

Värska talumuuseumis

kl 10 Setomaa sünnipäeva tähistamine.

Võru staadionil

kl 13 naiste jalgpalli Balti turniir.

Lasva rahvamajas

kl 15 koguperelavastus «Sibulad ja šokolaad».

Aravu rahvamajas

kl 16 Krabi külateatri etendus «Poodi man poliitikast».

Võru Kandles

kl 17 kontsert «Majakka», esineb Jean-Marie Machado kvartett (Prantsusmaa/Brasiilia).

Esmaspäev, 10. oktoober

Võru Kandles

kl 10 doonoripäev.

Obinitsas

kl 10 stardib kultuuriretk «Ülikuul rattil», sõidu peal tutvustatakse uut raamatut «Maailmade vahel. Ello Kirsi Setmaal kogutud lood, 1938–1940».

Parksepa keskkooli spordihoones

Võrumaa koolinoorte karikavõistlused korvpallis.

Valga muuseumis

algab Jaapani nädal (kestab 14. oktoobrini).

Teisipäev, 11. oktoober

Valga muuseumis

kl 15 kultuuriseminar «Janis Cim­ze seminar – Eesti laulupidude häll», esinevad Pärja Svarpstina (Riia eesti selts) ning Priit Riemann ja Neeme Punder (Valga muuseum).

Võrumaa keskraamatukogus

kl 17 mälumängutund.

Ahja kultuurimajas

kl 19.30 Vastse-Kuuste kultuurimaja näiteringi etendus «Äi Vissuverest».

Kolmapäev, 12. oktoober

Uue-Antsla rahvamajas

kl 9.30 õpetlik etendus väikelastele «Aga mina»,

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Taevaskoja raamatukogus

kl 18.30 kohtumine kirjanik Loone Otsaga.

Haanja rahvamajas

kl 18.30 mälumänguõhtu.

Mooste folgikojas

kl 19 Komöödiateatri etendus «Kui palju maksab mees?».

Vastse-Kuuste raamatukogus

kl 19 teemaõhtu «Millest kõnelevad puude aastarõngad?».

Neljapäev, 13. oktoober

Võõpsu raamatukogus

kl 15 salongiõhtu.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 18 luulekohvik Enno Kriisaga.

Reede, 14. oktoober

Tõrva kultuurimajas

kl 17 mulgi keele ja kirjanduse päev.

Otepää kultuurimajas

kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Uus peatükk».

Vana-Koiola rahvamajas

kl 19 etendus «Elekter».

Ruusa kultuurimajas

kl 19 näitetrupi Poolvillased etendus «Veidike õrnust».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 Mari Kalkuni kontsert «Soolo».

Mooste kultuurimajas

kl 20 hooaja avapidu ja kultuurimaja 55 aasta juubeli tähistamine.

Lasva rahvamajas

kl 21 kohviõhtu, tantsuks mängib ansambel Viiser.

Laupäev, 15. oktoober

Põlva kultuurikeskuses

kl 10 taaskasutuslaupäev,

kl 19 bluusiõhtu, esinevad Faarao Pirttikangas (Soome) ja Andres Roots.

Ihamaru külas

kl 10 Kostitee päev ja laat,

kl 18 lõikuspidu ansambliga Country Road.

Valgas Priimetsa terviserajal

kl 10 värvikuulilahingud.

Kubija suusabaasis

kl 13 Võrumaa pikamaajooksude sari, Munamäe–Võru maastikujooks.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 14 kohtumine sarjast «Juured», külas on käsitöömeister Laine Vettik,

kl 19 kontsert-kohtumine Norra Byneset’ sõpruskogudusega.

Võru spordikeskuse staadionil

kl 15 meeste jalgpall, Võru FC Helios EMV teise liiga kodumängud.

Võru spordikeskuses

kl 17 Barrus Võru VK meeskonna kodumängud.

Rõuge rahvamajas

kl 18 Hedvig Hansoni kontsert «Sügismõtisklus».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 tragikomöödia «Perekonnapidu».

Märksõnad
Tagasi üles