Üritused 5.–12. november
Laupäev, 5. november
Valga spordihallis
kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.
Kuigatsi külamajas
kl 11 kabeturniir.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 11 mardi- ja kadripäeva kokakool.
Valgas
kl 12 mardijooks, start ja finiš Tambres raudtee ülesõidukoha juures.
Kääriku spordikeskuses
kl 16 Suusahullude ööjooksumaraton.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 16 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».
Räpina kultuurikeskuses
kl 17 Räpina muusikakooli 35. aastapäeva kontsertaktus.
Võru spordikeskuses
kl 17 Credit24 meistriliiga: Barrus Võru VK – Bigbank.
Valga kultuurikeskuses
kl 19 pop- ja džässkooride ja duettide festivali Lauluragin avamine ja galakontsert.
Riidaja kultuurimajas
kl 20 tantsuõhtu ansambliga Elumees.
Pühapäev, 6. november
Räpinas Tuletõrje väljakul
kl 9 laat.
Valgas
kl 12 rahvamatk, start spordihalli ees.
Värska kultuurimajas
kl 12 Setomaa valla male- ja kabeturniir.
Himmaste külakeskuses
kl 13 näitetrupi Leevi Lustakad Vanaemad etendus «Elekter».
Valga kultuurikeskuses
kl 14 jätkub pop- ja džässkooride ja duettide festival-konkurss Lauluragin.
Tsooru rahvamajas
kl 14 mälumäng.
Vastseliina rahvamajas
kl 15 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».
Esmaspäev, 7. november
Ruusa kultuurimajas
kl 10 Teatribussi etendus «Mia saladus».
Krootuse külakeskuses
kl 19 püstijalapull «Kogõmus mass».
Rõuge rahvamajas
kl 19 tantsuetendus «Ruum ruumis».
Teisipäev, 8. november
Põlva keskraamatukogus
kl 17.30 külas on kaks ukrainlannat: terapeut Dofja Nagornjak ja lastekirjanik Inna Ištšuk.
Põlvas
kl 18 helkurkõnd, algus muusikakooli ees pargis.
Antsla kultuurikeskuses
kl 18 mälumäng Vallavillak.
Kolmapäev, 9. november
Lasva rahvamajas
kl 11 Tallinna lasteteatri Lepatriinu etendus «Muinasjutt ehk Kuidas jänes endale lühikese saba sai».
Võrumaa keskraamatukogus
kl 14 pärastlõuna Contraga.
Peri raamatukogus
kl 16 Ätse Emanda videvikujutud.
Ruusa kultuurimajas
kl 17 vestlusõhtu Märt Treieriga.
Orava raamatukogus
kl 17 kohtumine võro keele eestkõneleja Kaido Kahaga.
Misso rahvamajas
kl 18 püstijalapull «Kogõmus mass».
Võru spordikeskuses
kl 18 Eesti naiste võrkpalli karikavõistlused: Barrus Võru VK – Audentese SG/Noortekoondis.
Valga spordihallis
kl 19 Eesti karikavõistlused käsipallis: Käval – Serviti.
Neljapäev, 10. november
Võru spordikeskuses
kl 10 koolinoorte rahvastepallivõistlused.
Värska gümnaasiumis
kl 17 võrkpalliturniir Seto Sügis.
Varstu kultuurikeskuses
kl 18 püstijalapull «Kogõmus mass».
Räpina kultuurikeskuses
kl 19 kontsert «Põlva muusikakooli keelpilliorkester 10», külalisesineja Uku Suviste.
Reede, 11. november
Põlva kultuurikeskuses
kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Siis kui leib magusaks muutub».
Lüllemäe kultuurimajas
kl 18 Valga valla aasta isa tiitli üleandmine.
Valga kultuurikeskuses
kl 12 Inglilaat.
Vana-Koiola rahvamajas
kl 18 komöödia «Isal on plaan».
Mõniste rahvamajas
kl 18 Kait Tamra kontsert.
Puka kultuurimajas
kl 19 rokipidu ansambliga Petersons Band (Läti).
Parksepa keskkoolis
kl 19 «Viguriga õhtusöök 2.0».
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 püstijalakomöödia «Turist lõksus».
Laupäev, 12. november
Valga kultuurikeskuses
kl 9 jätkub Inglilaat.
Värska talumuuseumis
kl 10 mardilaat.
Maaritsa kultuurimajas
kl 12 lõõtspillipidu.
Võrus Kreutzwaldi tn võimlas
kl 13 võrkpallivõistlused, meeste 1. liiga: Danpower/Võru VK – Selver Tallinna spordikool,
kl 15.30 naiste võrkpalli EMV: Barrus Võru VK – TBD Parmatech Tartu.
Riidaja rahvamajas
kl 15 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».
Sangaste kultuurimajas
kl 16 isadepäeva kontsertaktus.
Alle-Saija teatritalus
kl 19 etendus «Mägede iluduskuninganna».
Võru Kandles
kl 19 esineb Morgenthaler-Röllin-Ruben Jazz Trio.
Tsooru rahvamajas
kl 20 isadepäeva tantsuõhtu ansambliga Vana Kallim.