R, 2.12.2022

Üritused 5.–12. november

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 5.–12. november
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Valga mardijooks.
Valga mardijooks. Foto: Kevin Koik

Laupäev, 5. november

Valga spordihallis

kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.

Kuigatsi külamajas

kl 11 kabeturniir.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 11 mardi- ja kadripäeva kokakool.

Valgas

kl 12 mardijooks, start ja finiš Tambres raudtee ülesõidukoha juures.

Kääriku spordikeskuses

kl 16 Suusahullude ööjooksumaraton.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 16 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Räpina kultuurikeskuses

kl 17 Räpina muusikakooli 35. aastapäeva kontsertaktus.

Võru spordikeskuses

kl 17 Credit24 meistriliiga: Barrus Võru VK – Bigbank.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 pop- ja džässkooride ja duettide festivali Lauluragin avamine ja galakontsert.

Riidaja kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Elumees.

Pühapäev, 6. november

Räpinas Tuletõrje väljakul

kl 9 laat.

Valgas

kl 12 rahvamatk, start spordihalli ees.

Värska kultuurimajas

kl 12 Setomaa valla male- ja kabeturniir.

Himmaste külakeskuses

kl 13 näitetrupi Leevi Lustakad Vanaemad etendus «Elekter».

Valga kultuurikeskuses

kl 14 jätkub pop- ja džässkooride ja duettide festival-konkurss Lauluragin.

Tsooru rahvamajas

kl 14 mälumäng.

Vastseliina rahvamajas

kl 15 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Esmaspäev, 7. november

Ruusa kultuurimajas

kl 10 Teatribussi etendus «Mia saladus».

Krootuse külakeskuses

kl 19 püstijalapull «Kogõmus mass».

Rõuge rahvamajas

kl 19 tantsuetendus «Ruum ruumis».

Teisipäev, 8. november

Põlva keskraamatukogus

kl 17.30 külas on kaks ukrainlannat: terapeut Dofja Nagornjak ja lastekirjanik Inna Ištšuk.

Põlvas

kl 18 helkurkõnd, algus muusikakooli ees pargis.

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 mälumäng Vallavillak.

Kolmapäev, 9. november

Lasva rahvamajas

kl 11 Tallinna lasteteatri Lepatriinu etendus «Muinasjutt ehk Kuidas jänes endale lühikese saba sai».

Võrumaa keskraamatukogus

kl 14 pärastlõuna Contraga.

Peri raamatukogus

kl 16 Ätse Emanda videvikujutud.

Ruusa kultuurimajas

kl 17 vestlusõhtu Märt Treieriga.

Orava raamatukogus

kl 17 kohtumine võro keele eestkõneleja Kaido Kahaga.

Misso rahvamajas

kl 18 püstijalapull «Kogõmus mass».

Võru spordikeskuses

kl 18 Eesti naiste võrkpalli karikavõistlused: Barrus Võru VK – Audentese SG/Noortekoondis.

Valga spordihallis

kl 19 Eesti karikavõistlused käsipallis: Käval – Serviti.

Neljapäev, 10. november

Võru spordikeskuses

kl 10 koolinoorte rahvastepallivõistlused.

Värska gümnaasiumis

kl 17 võrkpalliturniir Seto Sügis.

Varstu kultuurikeskuses

kl 18 püstijalapull «Kogõmus mass».

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 kontsert «Põlva muusikakooli keelpilliorkester 10», külalisesineja Uku Suviste.

Reede, 11. november

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus «Siis kui leib magusaks muutub».

Lüllemäe kultuurimajas

kl 18 Valga valla aasta isa tiitli üleandmine.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 Inglilaat.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 18 komöödia «Isal on plaan».

Mõniste rahvamajas

kl 18 Kait Tamra kontsert.

Puka kultuurimajas

kl 19 rokipidu ansambliga Petersons Band (Läti).

Parksepa keskkoolis

kl 19 «Viguriga õhtusöök 2.0».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 püstijalakomöödia «Turist lõksus».

Laupäev, 12. november

Valga kultuurikeskuses

kl 9 jätkub Inglilaat.

Värska talumuuseumis

kl 10 mardilaat.

Maaritsa kultuurimajas

kl 12 lõõtspillipidu.

Võrus Kreutzwaldi tn võimlas

kl 13 võrkpallivõistlused, meeste 1. liiga: Danpower/Võru VK – Selver Tallinna spordikool,

kl 15.30 naiste võrkpalli EMV: Barrus Võru VK – TBD Parmatech Tartu.

Riidaja rahvamajas

kl 15 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Sangaste kultuurimajas

kl 16 isadepäeva kontsertaktus.

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendus «Mägede iluduskuninganna».

Võru Kandles

kl 19 esineb Morgenthaler-Röllin-Ruben Jazz Trio.

Tsooru rahvamajas

kl 20 isadepäeva tantsuõhtu ansambliga Vana Kallim.

Märksõnad
Tagasi üles