Lähipäevil tuleb kuni 15 kraadi sooja

BNS
Copy
Põlvamaal Leevakul küttis 7. aprillil ilma soojaks päike.
Põlvamaal Leevakul küttis 7. aprillil ilma soojaks päike. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb lähipäevil kuni 15 kraadi sooja.

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +3 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Pärastlõunal on üksikutes kohtades vihmahooge. Puhub idakaare-, saartel põhjakaare tuul 2-7 m/s. Sooja on 8-13, tuulele avatud rannikul 3-7 kraadi.

Esmaspäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt ida- ja kirdetuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +4 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, põhjarannikul idakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 9-15, tuulele avatud rannikul 3-8 kraadi.

Teisipäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, hommikuks sadu hõreneb. Puhub idakaare tuul 2-7 m/s. Sooja on 1-7 kraadi, paiguti tuleb aga kuni kraad külma. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal on üksikutes kohtades, pärastlõunal mitmel pool vihmahooge. Puhub kagu- ja idatuul 3-9 m/s. Sooja on 10-15, tuulele avatud rannikul 3-8 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles