Uus nädal toob vihma

BNS
Copy
Hoovihma võib sadada ka järgnevatel päevadel. Pilt on illustreeriv.
Hoovihma võib sadada ka järgnevatel päevadel. Pilt on illustreeriv. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Lähenevate madalrõhkkondade mõjul annab suvesoojus eeloleva nädala esimeses pooles mõnevõrra järele ja oodata on ka vihmasadusid.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt idakaaretuul 1–6 m/s. Sooja on 4–10 kraadi. Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt idakaaretuul 3–9 m/s. Sooja on 20–24, rannikul kohati kuni 15 kraadi.

Teisipäeva öösel hakkab lõuna poolt alates pilvisus tihenema. Vastu hommikut jõuab saartele vihmasadu. Puhub kagu- ja idatuul 4–10 m/s. Sooja on 8–13 kraadi. Teisipäeva päeval on üksikute selgimistega pilves ilm. Sajuhood liiguvad üle Eesti kirdesse ning varitseb äikeseoht. Puhub kagu- ja idatuul 5–10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 12–17, Virumaal kuni 19 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt kagu- ja lõunatuul 3-9, öö hakul rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 7-12 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõunakaaretuul 3-9 m/s. Sooja on 17–21, tuulele avatud rannikul kuni 14 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles