P, 4.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Teisipäevase Valgamaalase paberväljaande tutvustus

Piret Karu
Teisipäevase Valgamaalase paberväljaande tutvustus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Trükikoda Kroonpress Tartus. Valgamaalane on trükkimisel.
Trükikoda Kroonpress Tartus. Valgamaalane on trükkimisel. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Puhkusteperioodil on Valga haigla küll plaanilist tegevust vähendanud, kuid teatud erialadel on järjekorra pikkus tingitud lihtsalt arstide puudusest. Pikemalt loe teisipäevasest Valgamaalasest!

Valga vanas prügilas on ümberkorraldustööd lõppenud ning sellest on saanud jäätmejaam, mis Valgamaa Omavalitsuste Liidu keskkonnaosakonna spetsialisti Avo Zimmermanni sõnul vähendab oluliselt riske nii keskkonnale kui inimese tervisele.

Mullu katkenud veemajandusprojekt Valgas on saanud jätku: käivad reoveepuhasti ehitustööd, taastatud on staadioni muru, taastamisel on tänavate teekatted. Lähemalt loe paberlehest!

Valga kodutute loomade varjupaik keeldus andmast uut koera mehele, kes oma eelmise lemmiku oli poole aasta pärast varjupaika tagasi toonud.

Asu veisefarmis on tänapäevase elupaiga leidnud üle seitsmesaja lüpsilehma. Rahul on ka töötajad, kelle tööolud varasemaga võrreldes on muutunud nagu öö ja päev.

Märksõnad
Tagasi üles