Jooksul sündis osavõturekord

Piret Karu
Tänavusel Paju jooksul oli stardis rekordiline arv osavõtjaid.
Tänavusel Paju jooksul oli stardis rekordiline arv osavõtjaid. Foto: Erakogu

Pühapäeval Valgas 20. korda toimunud Paju lahingu aastapäeva jooksu võitis meestest Mikk Laur kergejõustikuklubist Lõunalõvi ajaga 26.56. Teise tulemuse sai Veiko Ardel (M40+) ning kolmanda Raul Reiljan.

Meesjuunioride edukaim oli 29.17ga Vladislav Kalames, kes sai üldarvestuse 5. koha. Meesveteranide kiireim oli Tali Auninš Valkast ajaga 37.47.

Kiireim naine oli Johanna Ardel ajaga 30.47, kes sai kirja esikoha ka naisjuunoride arvestuses. Talle järgnes naisveteranide klassis võistelnud Monika Irves. Kolmanda tulemuse jooksis välja Pauliine Nettan ajaga 34.00.

Eriauhinna sai Raul Lepik, kes osalenud kõigil 20 Paju jooksul.

SA Valga Sport korraldatud jooksu lõpetas 44 meest ja 11 naist, sündis ka uus osavõturekord.

Tulemusi saab vaadata SA Valga Sport kodulehelt.