Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Sven Põierpaas: mõnegi kuriteo sooritaja relvaluba saada ei tohiks Lihulas toimunud ohvriterohke tulistamise järel tekkis riigil kohustus relvaseadus kriitiliselt üle vaadata. Seadusloome protsessi ettevalmistus on aga kõike muud kui kiire: osapooli on palju ja argumente ning mõtteid, mida arvesse võtta, lõputult. Oleme siseministeeriumis jõudnud faasi, kus saatsime relvaseaduse muutmise eelnõu ministeeriumist avalikule kooskõlastusringile. Lisaks asjaomastele ministeeriumitele ootame tagasisidet kümmekonnalt relvade käitlemisega seotud liidult ning aktiivsematelt relvaomanikelt.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
KOV VALIMISED 2021 ⟩ Valgamaa esinumbrid vastavad Omavalitsuse volikogude valimiste eel palusime Valga maakonnas kandideerivate nimekirjade esinumbritel vastata 2000 tähemärgi ulatuses küsimusele: „Mida teeksite koduomavalitsuses ära valituks osutudes?” Vastused õnnestus saada peaaegu kõigilt Otepää, Tõrva ja Valga valla nimekirjade esinumbritelt. Otepää valla keskerakondlaste nimekirja esindajana saatis vastused nimekirja teine number Uuno Laul, kuna esinumber Jaanus Raidal viibis Eestist eemal.
Jane Vabarna: kuu aega pärast kuningriiki Kuu aega on juba möödas setode aasta olulisemast sündmusest – Seto kuningriigipäevast Lobotkas. Koha valik oli hea: Seto Kuningaküla Lobotka jääb Värska lahe äärde ja oli ilusa järvevaatega pidupaik ning andis võimaluse valida mitme aasta järel kuninga kalameest ja lisaks sõjaväeparaadile võtta esimest korda vastu mereväge. Lobotka oli neljas küla Lüübnitsa, Küllätova ja Kolossova järel, kus Seto kuningriigipäeva on peetud.
Tagasi üles
Back