Tunnustust jagus ka Valgamaa koolijuhtidele

Ivar Hanvere

FOTO: Arhiiv/Valgamaalane

Haridus- ja teadusministeeriumi üleskutsele tunnustada tublisid koolijuhte reageeriti aktiivselt ning kokku esitati 43 koolijuhti. Häid koolijuhte esitasid õpilased, lastevanemad, õpetajad ja teised koolitöötajad, hoolekogude liikmed, haridusametnikud ning vilistlased.

Rapla Vesiroosi gümnaasiumi direktori Jaan Reimundi kohta anti kiitvaid hinnanguid suisa 15 korral: ta on väga sõbralik ja abivalmis direktor, kes on alati koolipäeva alguses trepi juures kõiki õpilasi tervitamas. Tema isiksus on Rapla Vesiroosi gümnaasiumi kujunemisel mänginud väga olulist rolli, ühtmoodi väärtustatuna ja olulisena tunnevad end koolis nii õpetajad, õpilased kui ka vilistlased.

Tallinna ühisgümnaasiumi direktori Mehis Peveri kohta öeldi 13 korral, et ta on õpilastest ja töötajatest hooliv direktor, kes on pühendunud kooli arendamisele, olles ise alati positiivne ja innustav.

Teiste koolijuhtide hulgas toodi esile ka Tiit Lepp Lüllemäe põhikooolist, Svetlana Variku Palupera põhikoolist ja Ivar Hanvere Tõrva gümnaasiumist.

Ettevõtmise eesmärk on väärtustada ja tutvustada tublide koolijuhtide häid kogemusi. Tunnustatud koolijuhtide headest kogemustest saavad käesoleval aastal koolituste vahendusel osa kõikide maakondade koolimeeskonnad: koolijuhid ning õpetajad. Koolijuhtide edulood ja head praktikad pannakse kokku käsiraamatuks. Parimad parimate hulgast kutsutakse 5. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdisaalis toimuvale aasta õpetaja galale.

Tagasi üles
Back