Skip to footer
Päevatoimetaja:
Maarius Suviste
Saada vihje

Mainekujundus tekitab kohalikes omajagu skeptilisust

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kõige enam inimesi kõnetanud ja nendes huvi tekitanud määratlus vastanute lõikes.

Maakonna mainekujundus sai jätku seminaridega Otepääl, Valgas ja Tõrvas, kus pandi paika edasised tegevused, et Valgamaa saaks tuntuks veekogude maakonnana.

Reklaami- ja suhtekorraldusbüroo Spring konsultandi Triin Junkuri sõnul on maakonna maine teema koos Valgamaa partnerluskoguga luubi alla võetud aasta algusest. Märtsis kaardistati kolm määratlust: veekogude, isamaalisuse ja maratoni maakond. Küsitlusel sai kõige rohkem kõrgeid hinnanguid veekogude Valgamaa.

«See kõnetab kõige rohkemaid eri huvidega inimesi ning pakub neile võimalusi siin midagi huvitavat leida ja kogeda,» sõnas Junkur.

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles