Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Sooru järvejooksu võitjaks tuli Mart Andresson

Eile toimus Soorus järvejooks, kus absoluutvõitjaks tuli Mart Andresson (number 25). Teise koha sai Margus Koor (number 32) ja kolmanda koha sai Tauri Hunt (number 92) FOTO: Rein Leppik

Eile toimus Valgamaa jooksusarja kaheksas etapp, Sooru järvejooks.

Tillujooksud


Poisid 2009. aastal ja hiljem sündinud 100m jooks
I Krismar Koor


Tüdrukud 2007.-2008. aastal sündinud 100m jooks
I Meribel Mekk
II Carolina Roomets


Lastejooksud


Tüdrukud 2005.-2006 .aastal sündinud 500m jooks
I Carena Roomets
II Gerda Ly Käis


Poisid 2005.-2006.aastal sündinud 500m jooks
I Reio Metsla
II Chris Marcus Krahv
III Sten-Jürgen Leis


Tüdrukud 2003.-2004. aastal sündinud 500m jooks
I Kerstin Misko


Poisid 2003.-2004. aastal sündinud 500m jooks
I Reinis Feldmanis
II Denis Stahovskis
III Taivo Muusikus

Tüdrukud 2001.-2002. aastal sündinud 900m jooks
I Annemarii Bendi
II Enija Stahovska
III Triinu Hausenberg

Poisid 2001.-2002. aastal sündinud 900m jooks
I Joosep Perv
II Tanel Muusikus
III Kristo Pajumägi

Tüdrukud 1999.-2000. aastal sündinud 900m jooks
I Ilona Milberga
II Birgit Mumm


Poisid 1999 - 2000. aasatal sündinud 900m jooks
I Ergo Niitov

Sooru Järvejooksu põhijooks 5,2km


Tüdrukud kuni 18a. (1995.a. ja hiljem sündinud)
I Johanna Ardel
II Annemarii Bendi
III Ilona Milberga


Poisid kuni 18a. (1995.aastal ja hiljem sündinud)
I Taavi Perv
II Joosep Perv
III Sten Jürgen Leis

Naised N19 (1979.-1994. aastal sündinud)
I Egita Stahovska
II Christiane Koor
III Eve Roomets

Mehed M19 (1974.-1994. aastal sündinud)
I Mart Andresson
II Margus Koor
III Tauri Hunt

Naised N35 (1969.-1978. aastal sündinud)
I Piret Granovskaja


Mehed M40 (1964.-1973. aastal sündinud)
I Kajar Tilga
II Veiko Ardel
III Marek Luts

Naised N45 (1959.- 1968. aastal sündinud)
I Zita Sproge
II Iveta Karole
III Piia Ardel

Mehed M50 (1954.-1963. aastal sündinud)
I Aivars Krastinš
II Aivar Lillipuu
III Talis Auninš


Naised N55 (1958. aastal ja varem sündinud)
I Aija Lace
II Anta Mincane


Mehed M60 (1953. aastal ja varem sündinud)
I Andris Dainis
II Kalle Alla
III Leonhard Vent

Tagasi üles
Back