Valga Käval sai ülekaaluka võidu

Valga käsipallurid. Foto on illustreeriv.
Valga käsipallurid. Foto on illustreeriv. Foto: Erakogu

Viljandi spordihoones mängisid reedel esiliigasse kuuluvad Viljandi spordikool ja Valga Käval. Mängu võitis ülekaalukalt Valga Käval tulemusega 38 : 16.

Valga klubi resultatiivseim mees oli Andris Celminš 18 väravaga ning talle järgnes Ingmar Kasuk 12 väravaga. Keijo Treu viskas Valgale juurde viis väravat ning Hendrik Karlson ja Sander Pikk ühe värava.

Tugeva esitluse tegi ka Andrei Kunavitš, kes hoidis värava lukus ning kindlustas ka esimese poolaja lõpus karistusviske, millega oli poolaeg lõpetatud 15 : 6.