Teist korda end üllatada ei lubatud

Piret Karu
Foto on illustreeriv. Piirilinna meeskonnal tuli sedapuhku Ventspintsile suureskooriliselt alla jääda. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Alexela korvpalli meistriliigas ei õnnestunud KK HITO-l teisipäeval teistkordselt Valga / Maks & Mooritsat üllatada ning kodumeeskond Valga võttis kindla 86 : 58 võidu, andis teada Eesti Korvpalliliit.

Kohtumist alustati tasavägiselt. Seejärel oli HITO kord liidripositsioon võtta, kaua nad seda hoida ei saanud, kuna veerandaja teises pooles sai ka Valga kodupubliku toel oma mängu aina paremini käima, juhtides omakorda pisikesele pausile minnes 23 : 21.

Teisel neljandikul jätkus Valga hea hoog. HITO suutis küll algul nendega sammu pidada, kuid mida minut edasi, seda suuremaks vahe kasvas ning poolajapausile minnes oli Valga/Maks & Moorits ees 44 : 31.