Töömehed päästsid kaks elu

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Laadija Janar Maran ja autojuht Meelis Siimon on mehed, kes oskavad märgata ka teisi enda ümber.
Laadija Janar Maran ja autojuht Meelis Siimon on mehed, kes oskavad märgata ka teisi enda ümber. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Esimese aprilli hommikutundidel ei uskunud jäätmeveo autojuht ja laadija oma silmi, kui Palupera–Puka–Otepää teelõigul nende silmade ees keset teed seisnud «kivi» katki läks ja teeperve suunas liikus.

«Tegime oma regulaarset prügiringi, kui korraga märkasin teel mingit kompsu, mida alguses kiviks pidasin. Autot seisma jättes panin tähele, et komps valgub laiali ja paneb kraavi suunas jooksu. Alles seejärel nägin, et tegemist on kahe väikese koerakutsikaga,» lausus ASi Eesti Keskkonnateenused Valga kontori jäätmeveo autojuht Meelis Siimon, kes koos laadija Janar Maraniga oma tavalisel tööringil oli.

Väljas oli sellel hetkel kaheksa külmakraadi ja eks kaks väikest koerahakatist olid teineteist soojendamas. Kui nad autot lähenemas nägid, kindlasti ehmusid ja üritasid teelt ära saada, arvas Siimon.

Tagasi üles