P, 3.12.2023

Konkurss otsib vahvaid peresid

Piret Karu
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustratiivne.
Foto on illustratiivne. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Bigbank kuulutasid välja fotokonkursi «Minu vahva pere», millest on oodatud osa võtma kõik nelja ja enama lapsega Eesti suurpered.

Sel moel soovivad korraldajad kujundada hoiakuid ja suurendada avalikku dialoogi lasterikaste perede olukorrast Eestis ning panna inimesi rohkem mõtlema pereväärtustele kiirustavas ühiskonnas.

«Kutsume üles kõiki lasterikkaid peresid jäädvustama oma pere pildile, et sellega edasi anda perekonna ainulaadust ja emotsiooni,» rääkis Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Konkursile esitatav perefoto võib olla tehtud vabalt valitud kohas, kuid mitte stuudios ega professionaalse fotograafi poolt. «Tööde hindamisel lähtume ennekõike põhimõttest, et üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Lisaks arvestame loovust pere jäädvustamisel pildile ja muidugi foto vastavust konkursi tingimustele,» selgitas Bigbanki turundusspetsialist Marve Kadastik.

Pere kohta saab konkursile esitada ühe foto, kus on peal kõik pereliikmed. Tööle tuleb kindlasti juurde märkida foto valmimise aeg ja koht, pildistaja nimi ja kontaktandmed (perekonna esindaja telefon ja e-posti aadress). Konkursi peaauhind on kogu pere fotosessioon fotograaf Mari Pukilt.

Lasterikaste perede liit ootab töid 30. aprillini.

Konkursi võitjad kuulutatakse välja 10. mail Tallinna loomaaias suurperepäeval, kus tutvustatakse konkursile laekunud töid ning auhinnatakse parimaid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles