Dramaatikat lisas omavärav

Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Laupäevases jalgpallikohtumises Valgas Kungla tänava kunstmuruväljakul jooksid kolmanda liiga Lõuna alagrupi mängus platsile Valga FC Warriori ning FC Otepää pallurid.

Mängu esimene värav sündis juba kohtumise üheksandal minutil, kui Otepää kaitsemängija eksimusest löödi omavärav. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud.

Teine poolaeg oli sündusterohkem. Kohtumise 64. minutil viigistas seisu Paul Meerits Otepäält. Kolmteist minutit hiljem aga viis Aleksei Kušnarjovi värav Warriori meeskonna 2 : 1 juhtima.