Juuniorid naasid Rakverest medalitega

Eelmisel neljapäeval ja reedel peeti Rakveres maha Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlused. Valgamaa sportlased tõid koju kaasa nii mõnegi medali.

Naiste J-vanuseklassis saavutas spordiklubi Maret Sport esindaja Margot Meri 400 meetri tõkkejooksus esimese koha ajaga 1.05,19. Kaugushüppes sai ta kolmanda koha ning 100 meetri tõkkejooksus oli neljas. Spordiklubi Beavers esindaja Johanna Ardel saavutas kaks alavõitu: 2000 meetri takistusjooksus ning 3000 meetri jooksus.

Cathlin Rennu SKst Maret Sport saavutas kõrgushüppes igati tubli kolmanda ning kolmikhüppes kuuenda koha. Naiste J-klassis sai 800 meetri jooksus tubli kolmanda koha ka Anna-Marija Sljusartšuk.