TriSmile111 võitsid Viktor Zyemtsev ja Liisa Kull

Kolm päeva kestnud traitlonifestivalile pandi pühapäeval punkt, kui Pühajärvel võistlesid mehed ja naised TriSmile111 Triatlonil.

Lõõskava päikesega tuli starti 448 individuaalvõistlejat. Meeste võistlus oli põnev juba algusest, kui Priit Ailt, Andrey Glushenko ja Viktor Zyemtsev väljusid veest tihedalt teineteise kannul.

Rattadistantsilt tuli vahetusalasse esimesena Pirmin Tamm, tema järel Viktor Zyemtsev ja Priit Ailt. Jooksule sai liidrina Priit Ailt, Viktor Zyemtsev tihedalt kannul. Jooksurajal vahetusid liidrid kogu aeg. Veel paarsada meetrit enne finiššit oli võidulootus ka Ailtil, kuid võidu vormistas siiski Ukrainast päris Viktor Zyemtsev ajaga 3:22:44. Priit Ailt finiššeerus 16 sekundit hiljem ning peale teda Venemaa esindaja Roman Paramonov.