Sisukord
Paberleht
Postimees

Reisihimulised kipuvad kõige enam Bulgaariasse

3 min lugemist
Hansareisibüroo konsultant Kristina Jamkovaja on kohaliku kliendibaasiga rahul – inimesed reisivad vaatamata tõusnud hindadele järjest enam ning reisibüroosse leiab tee suur hulk uusi kliente. FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Kahe Valgas asuva reisibüroo töötajad kinnitavad, et paar nädalat suvepalavust polnud kohalikele siiski piisav: huvi soojamaareiside vastu on suur ning reisibüroodel tööd jätkub.

Tellijale Tellijale

«Väga aktiivne suvi on olnud – meil on viimastel kuudel tõesti palju reisihuvilisi olnud,» rääkis Hansareisibüroo konsultant Kristina Jamkovaja. Tema sõnul on küll reisipakettide hinnad märgatavalt tõusnud, kuid vaatamata hinnatõusule on inimesi, kes suvepuhkust võõrsil mööda saata soovivad, reisikonsultandi imestuseks varasemast tuntavalt rohkem.

Reisijate vähesuse üle ei saa kurta ka Sereno Reiside konsultant Tiina Tedresaar, kelle sõnul saab tänavust suve hinnata väga heaks. Tedresaar usub, et oma osa mängib siin kindlasti üsna lühike ja külm suvi. «Meil ju ei olnudki tegelikult suve. Umbes kolm nädalat oli siin Eestis sooja. Kui ilmad on palavad, jääb inimestele tihti mulje, nagu oleks sooja olnud väga pikalt, aga tegelikult oli see lühike aeg.»

01.07.2020 03.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto