Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maavanem esitas Otepää tulistele poliitikutele väljakutse

Ennast jääveega üle valada lasknud Valga maavanem Margus Lepik esitas väljakutse Otepää poliitikutele.

Endiselt Valga põhikooli direktorilt, praeguselt Elva gümnaasiumi juhilt Tarmo Postilt väljakutse vastu võtnud Lepik ootab, et jäävett kallaksid endale pähe Otepää volikogu esimees Jaanus Raidal, volikogu liige Aivar Nigol ja endine vallavanem Kuldar Veere enne tänast volikogu istungit.

«Asja tuleb huumoriga võtta,» vastas Lepik küsimusele, miks ta just Nigoli, Veere ja Raidali välja valis. «Otepääl on kõige tulisem olukord. Neile kõigile oleks kasulik ennast korraks jahutada.»

Praeguseks on väljakutse vastu võtnud Kuldar Veere, kes saab jääveesahmaka kaela täna kell kaks päeval Otepää vallamaja trepil.

«Oo, rõõm kuulda. Mõtlesin enne, et kas nad on solvunud või suudavad asja huumoriga võtta,» oli Lepik Veere plaanist kuuldes rahul.

Nigol ütles, et kuna on tõbine, hoiab ta jäisest veest eemale. «Kui mu arstist abikaasa sellest teada saaks ... » naljatas ta.

Raidal lubas mõelda, millal väljakutse vastu võtab. «Aega on. Annetuse teen kindlasti,» lisas ta. «Kampaania ise on huvitav. Originaalselt välja mõeldud.»

Tagasi üles
Back