Skip to footer
Päevatoimetaja:
Kersti Kond
Saada vihje

Kadunud kümnend – või juba kadunud põlvkond?

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Endine minister Vello Lind

Eesti Ekspressi külalistoimetaja Olari Taal, kirjutades riigipidamise reformi hädavajalikkusest, tõdes, et kümme aastat reformideta seisakut on Eestile kadunud kümnend. Seiskunud on RKT ehk rahvamajanduse kogutoodangu kasv ja areng.

Õnneks pole asi veel nii hull, et nimetada selle aja jooksul pealekasvanud noori inimesi kadunud põlvkonnaks, aga ega sealt palju puudu ka ei jää. Sest need noored, kes välismaale suunduvad, võivad Eestile tõepoolest kaduma minna.

Samas lehes sedastab õigusdoktor ja endine justiitsminister Jüri Raidla, et õige aeg riigipidamise reformi alustada on ilmselt juba mööda lastud.

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles