Käval oli meistriliigas võidukas

Valga Käval
Valga Käval Foto: Elmo Riig

Teisipäeval, 18. novembril pidas Valga Käval Tallinnas oma järjekordse kohtumise käsipalli meistriliigas. Seekordme vastane oli Audentese meeskond.

Kuigi kohtumise avavärava tegi Valga poolelt Andris Celminš, suutis Audentese võistkond kiirelt neli väravat vastu visata ning kohtumise kaheksandaks minutiks juhtis Tallinna võistkond juba 7 : 2. Sellega võõrustajad mõneks ajaks aga piirdusidki. Edasi läks mäng juba Kävali juhtimisel. Järjepanu visatud väravad ning Valga puuriluku hea töö tulemusena mindi poolajale 18 : 9 Kävali juhtimisel.

Teinegi poolaeg jätkus valgalaste eestvedamisel ning ning Audentese noored ei suutnud enam vahet vähendada.