Alexela Korvpalli Meistriliigas võõrustas Valga / Maks & Moorits kodusaalis Rakvere Tarvast.

Punktiderohke esimene veerandaeg lõppes külalismeeskonna 34:20 juhtimisel. Teisel veerandajal hakkas kodumeeskond jõudsalt vahet vähendama ning poolajale minnes oli  Rakvere Tarvas veel napis 52:51 eduseisus.

Teisel poolajal läks üle pika aja taas juhtima kodumeeskond ning tulises heitluses vahetus liidriroll pidevalt. Enne otsustavat kümmet minutit oli siiski peal Tarvas 73:72. Viimase veerandaja keskel viskas Tarvas 9 vastuseta punkti, millega pandi alus oma mängu võidule. Kohtumise lõppedes oli Tarvas peal 97:85.