Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vihikukonkursi võit tuli Tõrva

Tõrva gümnaasium FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Rimi eestvedamisel toimunud koolivihikute kujunduskonkursile «Minu uus vihik» saadeti üle 800 kavandi. Parimate kavandite järgi kujundatud vihikud jõuavad müügile järgmise kooliaasta eel.

Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Andrija Lilleoja sõnul oli konkursi vastu huvi suur ning nii laialdast osavõttu ei julgetud loota. «Vihikudisaine saatsid lapsed ja noored üle Eesti, nii väiksematest kui suurematest koolidest.» Lilleoja ütles, et konkursil oli osalejaid nii pealinnast kui ka väikestest kohtadest nagu näiteks Uulu, Hargla, Häädemeeste, Paistu ja Koonga.

Kujunduskonkurss toimus kolmes vanusegrupis esimest kooliastmest gümnaasiumiõpilasteni. Ligi pool osalejatest olid 1.-4. klassi laste seast. Iga vanusegrupi töödest valis Rimi kolm paremat kavandit, mille järgi kujundatud vihikud jõuavad Rimi kauplustes müügile enne uut kooliaastat. «Kujundatud vihikud võib poodidest otsida alates suve lõpust. Iga võidutöö autori nime trükime tema kujundatud vihikule,» sõnas Lilleoja.

10.–12. klassi laste seas olid võidutööde autorid Merit Mägi Häädemeeste keskkooli 10. klassist ja Tanel Riik Tõrva gümnaasiumi 10. klassist suisa kahe konkursitööga.

Tagasi üles
Back