Liit julgustab toetust taotlema

Jõulutunnel 2014 ETVs.

FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

ETV esimese jõulupüha heategevusprogramm «Jõulutunnel» oli pühendatud abi vajavate laste huvihariduse toetamisele. Annetuskõnesid oli kokku 28 977, mille abil koguti 144 895 eurot.

MTÜ Lastekaitse Liit vahendusel jõuab televaatajate toetus nende lasteni, kellel ei ole siiani olnud võimalust huvitegevuses osaleda või kes vajavad selleks lisatoetust. Eelkõige soovitakse toetada lapsi, keda kasvatavad vanavanemad; kes on pärit lasterikastest peredest või kes on sattunud muudesse raskustesse. Annetused aitavad tasuda huviringi tasu või hankida huvitegevusteks vajalikke vahendeid.

Lastekaitse Liit julgustab toetuse saamiseks taotlust täitma kõiki lastevanemaid, kelle laste huviharidustegevus on raskendatud. Samuti palutakse ka teistel last ümbritsevatel inimestel julgustada abivajaja lapse peret taotlust esitama.

Toetuse taotlus on allalaetav MTÜ Lastekaitse Liit kodulehelt ning saadaval ka lapse elukohajärgse kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonnas, sotsiaaltöötajal või lastekaitsetöötajatel.

Taotlus tuleb esitada lapse elukohajärgse kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonda või sotsiaaltöötajale, kontaktid leiab omavalitsuse kodulehelt. Avalduse esitamise viimane tähtaeg on 20. veebruar.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles