Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Huviharidus läheb kallimaks

1 min lugemist
Eelmise aasta septembris korraldatud huvitegevuse mess tõi Valga kultuurikeskusesse hulga linnalapsi, kes end ringidesse registreerisid. Esiplaanil on Aire Hulkko, kes juhendab kultuurikeskuses mudilasringi. FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Valga muusikakoolis ning kultuurikeskuse huvialaringides hakkavad 1. septembrist kehtima uued õppetasud, mis praegustest mõnevõrra kõrgemad.

Tellijale

Muusikakooli õpilasele, kes õpib põhikoolis, gümnaasiumis või kutseõppekeskuses, on uuest õppeaastast tasu põhiõppes 15 eurot kuus, praegu on see 12,78 eurot.

Eelõppes, kus on üks rühmatund nädalas, tuleb lapsevanemal välja käia 10 eurot (praegu 9,59), eelõppes ühe rühmatunni ja ühe individuaaltunniga nädalas 12 eurot, kusjuures praegu sellist võimalust üldse pole. Lisaõppes osalemise eest tuleb maksta praegusest 50 senti rohkem ehk 10 eurot, vabaõppes käies 15 eurot kuus. Täiskasvanutel on õppetasu vabaõppes 25 eurot kuus praeguse 19 euro asemel.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto