iDeal kampaania

Portaal ootab lugusid emadest

Portaali GoodNews kampaania «Minu ema» algas 7. mail Kuma Raadios ja kestab 31. maini. Oodatud on lood inimesest, kes on andnud meile elu, kasvatanud meid ning saatnud südamerõõmu ja -valuga ellu.

Tellijale

«Saada meile oma ema lugu. Kirjuta mõnest erilisest hetkest emaga, mida sa iial ei unusta. Kirjuta mõni vahva lugu, mida olete emaga korda saatnud ja millele mõeldes naeratus näole tuleb. Kirjuta mõnest ema kangelasteost, mis sinu silmis on tunnustamist väärt või kirjuta hoopis üks ilus tänukiri emale ning täna teda kõige eest avalikult!» Nii võiks kokku võtta emadepäevale ja emadele pühendatud kampaania mõtte.

«Ema on see, kes mind alati tingimusteta on armastanud. Olen nii siiralt tänulik, et ta mul olemas on. Vähim, mida tänutäheks emale saan kinkida, on ilusad soovid ja sõnad. Ma ei kinkinud emale nendeks jõuludeks kalleid ehteid, reisi ega tema unistuste paati. Kinkisin oma kallile emale jõuluks tänukirja kõikide nende suurepäraste tegude eest, mis teeb temast minu kangelase,» ütleb portaali GoodNews looja ja edasiviija Monika Kuzmina.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles