Skip to footer
Päevatoimetaja:
Mati Määrits
Saada vihje

Rannad seavad end suveks valmis

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kolmapäeval oli Vanamõisa järve ääres näha juba esimesi julgeid suvitajaid.

Valga maakonna neli ametlikku supluskohta on suvitajate ootel. Veenäidud on korras ja rannavalvel päästerõngad täis puhutud.

Valgas Pedeli jõe ääres tagab suvitajatele turvalisust linnavalitsuse palgatud kaks vetelpäästjat. Rannavalve avati sel aastal 1. juunil ning see on jõe ääres kogu suve 31. augustini ja nii iga päev hommikul kella 11st õhtul 20ni.

Vetelpäästja Heino Mummi kinnitusel on Pedeli rand külastajatele valmis – tehtud on tarvilikud eeltööd ja puhastatud kogu rannajoon. Vihmase või külma ilma korral, kui suvitajaid ei ole, tegeletakse ranna ja varustuse kontrolliga.

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles