Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Tõrva Kodu – eriline kogukond linna ääres

5 min lugemist
Päikesepaistelistel suvepäevadel veedavad Tõrva Kodu elanikud üheskoos sõbralikult aega terrassil. Seal saab omavahel juttu ajada, muusikat kuulata ja ilusat ilma nautida. FOTO: Ülla Tamm/Valgamaalane

Tõrvast mööda Tartu tänavat välja sõites hakkab silma pisike hoonekompleks. Mõni vähem tähelepanelik võib teest eemal asuvaid majakesi mitte märgatagi, kuid ühele väikesele ja erilisele kogukonnale on see linna piiril asuv majadesülem väga tähtis paik – omanäoline ja hubane kodu.

Tellijale

Pisike kogukond on Tõrvas tegutsenud 2013. aastast. Sellele vaatamata katab nii Tõrva Kodu kui selle elanikke puudutavat infot suuresti saladuseloor. Kohalikud küll teavad, et nende kõrval elavad keskmisest tõrvakast ehk natukene erilisemad inimesed. Kuid kellega tegelikult tegu on ja milline näeb välja nende kaaskondlaste igapäevaelu?

Päev Tõrva Kodus andis vastuse: meie keskel, ent ometi meist nii kaugel elavad suure südamega inimesed, kes oma erilisuse ja siirusega võitsid juba esimeste minutitega südame.

06.04.2020 09.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto