Kindlustusmaakler pakub uusi võimalusi

Ilmselt leidis vargus aset Valga Selveris

FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

IIZI Kindlustusmaakler AS Valga esindus on alates augustist avatud uuel aadressil Raja 5 – Selveri kaubanduskeskuses. Lisaks liikluskindlustusele ja reisikindlustusele alustatakse nüüd aktiivselt ka kaskokindlustuse pakkumiste vahendamist. IIZI vahendusel saab võrrelda eri kindlustusseltside pakkumisi ning leida endale sobivaima pakkumise.

IIZI Kindlustusmaakler AS (edaspidi IIZI) on Valgas tegutsenud juba ligi kaheksa aastat. Andra Roov, IIZI müügikanalite haldur, kiitis Valgamaa inimesi ja nende kindlustusharjumusi: «Hea meel on näha, et inimesed hindavad võimalust IIZI vahendusel võrrelda eri seltside pakkumisi, nii hindasid kui ka tingimusi. Kindlustusseltse on Eesti turul palju ja nende vahel ei olegi ise lihtne orienteeruda.»

Kui seni on Valgas peamised olnud liikluskindlustus ja reisikindlustus, siis nüüdsest pakub firma klientidele võimalust ka IIZI vahendusel sobivaima kaskokindlustuse leidmiseks.

Liikluskindlustust pakutakse koos kahjuabiga. See on sõidukipõhine teenus, et tagada kahjujuhtumi korral õiglane ja tingimustele vastav kahjude hüvitamine. Lisaks vahendatatakse reisikindlustust muretute puhkuseplaanide tegemiseks või tööreisidele minemiseks. Ka lähiriikidesse Soome, Rootsi, Läti, Leetu ja Venemaale minnes soovitab firma kaasa võtta reisikindlustuse.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Praegu osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna.

IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on praeguseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group ASis töötab üle 150 inimese.

Tagasi üles