Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Iga kord loodame, et järgmist otsingut ei tule

6 min lugemist
Narva-Jõesuus otsis OPEROG otsingugrupp metsa kadunud Niinat, kaardiga on Aare Rüütel. Paradoksaalne on, et kui otsingule olid kaasatud ka Vao pagulased, siis samal ajal toimus Tallinnas pagulastevastane meeleavaldus. FOTO: Erakogu

Kunagi ei saa päriselt ette näha inimese kadumist, kadunuks jäämise põhjused võivad olla ettearvamatud, vahel hämaradki. Teinekord hoiab halva ära lihtsalt hoolimine. Kui aga inimene kaob, tuleb appi SA Kadunud.

Tellijale

«Kurja võiduks on vaja ainult seda, et head inimesed ei tee mitte midagi.» See tsitaat inglise-iiri riigimehe ja filosoofi Edmund Burke`i sulest on SA Kadunud kodulehel justkui hoiatusena, samas üleskutsena hoolida, aidata ja märgata. Sest nemad aitavad.

Meie hulgas leidub siiski inimesi, kes ei olegi kuulnud sihtasutusest, mis tuleb hädas appi. Organisatsioon sai registreeritud 2009. aastal, kuigi kadunud inimeste otsimisega on tegeldud juba varem. «Eesmärk oli ametliku vormi andmine otsimistegevusele,» selgitas Aare Rüütel, kes koos Peeter Kaaretiga ettevõtte asutas.

06.04.2020 09.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto