Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Arto Aas: haldusreform ei ole ainult jäik kulude kokkuhoid

FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Eile õhtupoolikul kogunesid Omavalitsuse Liidu liikmed koosolekule, et arutada päevakorras olnud ühtainsat punkti. Selleks oli maavanema ametisse määramine. Lisaks sellele said omavalitsuste esindajad esitada riigihalduse minister Arto Aasale haldusreformialaseid küsimusi ja tähelepanekuid.

Tellijale Tellijale

Eile kogunesid Valga maavalitsuse saali Omavalitsuste Liidu liikmed, etarutada päevakorras olnud ühtainsat punkti, et määrata maavanemaks Margus Lepik. Kuigi kandidaadina oli ainsana üles seatud Lepik, siis sellegi poolest toimus hääletus. Saalis hääletanutest ei olnud vastu mitte kedagi- Valga linnapea Kalev Härk, kes kahjuks pidi ürituselt varem lahkuma, ega saaud  hääletust ära oodata jõudis aga jooksu pealt oma hääle anda ning see oli Margus Lepiku kandidatuuri toetav.

Maavanema ametisse määramine toimus riigihalduse ministri Arto Aasa poolt, kes lisaks Margus Lepiku tutvustamisele Omavalitsuste Liidu liikmetele ja tegi pikema ettekande kavandatava haldusreformi kohta. 

Tagasi üles
Back