iDeal kampaania

Valga klubi jõudis teise ringi

Jurijs Aleksejevs.

Tartus EMÜ spordihoones peeti neljapäeval maha Eesti meeste korvpalli karikavõistluste teine kohtumine BC Valga-Valka / Maks & Mooritsa ning EMÜ SK meeskondade vahel.

Tellijale

Kahe võistkonna esimesest jõuproovist väljus võitjana Valga meeskond tulemusega 123 : 95. Karikavõistluste teise ringi pääsemiseks tuli EMÜ võistkonnal seega Valgat võita vähemalt 29 punktiga. Suurüllatust siiski ei juhtunud ning 1/8 finaalis lähevad Ambla SK meeskonnaga kokku Valga mehed.

Tartus peetud kohtumise esimese veerandi võitis tulemusega 31 : 24 EMÜ ning seda suuresti tänu händikäpile – nad said enne mängu vastavalt asetusele kolmepunktiviskeid visata. Teise veerandi võitis küll Valga, aga poolajale mindi siiski EMÜ 45 : 43 eduseisus. Kolmandal veerandil hakkasid võõrustajad jällegi kõvasti vastu ning viimasele veerandajale mindi EMÜ neljapunktilises eduseisus 67 : 63.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.